Idėjos, kaip namų tekstilės dėka namus pagražinti, tarsi po remonto

Gražioje patalynėje net ir miegas saldesnis!

Namai ką tik įrengti, išvalyti, vonioje viskas tviska, blizga – tiesiog žurnalo viršelis, jei ne… Senas dėmėtas virtuvinis rankšluostukas, „dar geri“ skirtingų modelių, švelnumą praradę vonios rankšluosčiai, ryškiai žalia mikropluošto šluostė grafito spalvos vonioje.

Ateini į miegamąjį pailsėti, pasigroži akiai miela komoda, šviestuvu ir žvilgsniu aplenki lovą, akies kampeliu pastebėjęs jau pablukusią ar pabodusią patalynę, kurią atnaujinsi „kada nors vėliau, laikinai tiks šita“. Namų tekstilės gaminiai – smulkmena, rodos, bet būtent tokios smulkmenos ir sukuria naujumo, švaros, išbaigtumo įspūdį.

Rankšluosčiai. Pakabinkite vonioje vienos kolekcijos, tarpusavyje derančių švelnių rankšluosčių komplektus kiekvienam šeimos nariui. Priderinkite vonios kilimėlį. Šluostę. Suvargusius virtuvinius rankšluostukus perleiskite artimiausiai beglobių gyvūnų prieglaudai, o savo namus pasipuoškite minkštais, gražiais ir puikiai sausinančiais virtuviniais rankšluostukais – vonia ir virtuvė atrodys lyg po remonto!

Patalynė. Gražioje patalynėje net ir miegas saldesnis! Lengviau prižiūrima ir greičiau džiūsta patalynė iš medvilnės ir poliesterio mišinio, bet niekas nepralenks pojūčio, kai brauki ranka per šukuotinės medvilnės satiną!

Chalatai. Kai kam chalatas nereikalingas, bet kai kam, o ypač mažamečių tėvams, naktį šokti iš lovos ir bėgti prie verkiančio mažylio nuogam visai nesinori – patogus, judesių nevaržantis, kokybiškas chalatas išgelbės net ir užsnūdus ant žemės šalia vaiko lovos.

Tekstilė vaikams. Kūno rankšluosčiai, marginti vaikų mėgstamais personažais ar gyvūnais, dažnai palengvina kasdieną, kai ateina metas baigti maudynes. Rankų rankšluostukai labai praverčia, kai visai nesinori plauti rankų, nes „mamyte, jos gi švarios!”. O, jei dienos pabaigoje sunku susitarti, kada gi jau bus išjungta kambaryje šviesa, tamsoje švytinti patalynė tikrai palengvins derybas!

www.softy.lt – kokybiška tesktilė Jūsų namams

Su nuolaidos kodu MAMA-MAMAI 10% nuolaida visoms prekėms!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + = 8

Kitos temos: