Kaip įminti meilės sau paslaptį?

SPA

Pixabay.com

Pripažinkime, kūną lepiname nedažnai.

Nors šiais laikais ir populiarios dvasinės praktikos, šuoliai į ledinį vandenį ir meilės sau pamokos, kartais norisi tiesiog atsipalaiduoti ir gauti rūpestį iš kitų. SPA procedūros – tai unikali patirtis, kuri ne tik atgaivins pavargusį kūną, bet leis pasirūpinti emocine ir dvasine būsena.

Ką žinoti apie SPA?

Trys magiškos raidės slepia lotynišką frazę – „sanitas per aqua“, lietuviškai verčiamą į „sveikata per vandenį“. Štai kodėl SPA centruose sveikatinimo ir grožio procedūros susijusios su vandeniu.

SPA centre atliekami gydomieji ir atpalaiduojantys viso kūno ar tam tikrų sričių masažai, purvo vonios, sūkurinės ir mineralinio vandens vonios. Taip pat kontrastiniai dušai, organizmą valantys įvyniojimai į purvą ar jūros dumblius, procedūros su žuvytėmis.

Daugelyje SPA centrų galima pasimėgauti baseinų teikiamais malonumais. Įprastai baseinai būna uždari, tačiau pasitaiko ir šildomų lauko baseinų. Sveikatingumo centrai neapsieina be karščiu alsuojančios saunos, kurios sustiprina procedūrų poveikį – palengvina skausmus ir gerina širdies bei kraujagyslių veiklą.

SPA centruose procedūros ir laisvalaikio užsiėmimai skiriasi. Prieš vizitą vertėtų pasidomėti, kokias paslaugas siūlo vienas ar kitas centras. Galbūt įmanoma sudaryti individualią programą, kuri atitiktų kūno poreikius, nuotaiką ar net draugiją.

Jei planuojame leistis į atpalaiduojančias patirtis SPA dviems, būtina išbandyti seansus poroms. Jei neteko bandyti tradicinio tajų, Rytietiškų ar aromaterapinių masažų, šios procedūros puikiai atpalaiduos ir pagerins savijautą.

SPA šeimai yra subalansuoti visiems – ir vaikams, ir suaugusiems. Centruose galima tikėtis grupinių ir individualių užsiėmimų visai šeimai. Kai tėvai leisis į atpalaiduojančias procedūras, mažieji išbandys edukacines programas.

Kaip pasiruošti?

SPA

Pixabay.com

SPA yra poilsis kūnui, protui ir sielai. Todėl prieš apsilankymą galima susisiekti internetu ir išsiaiškinti, ar centro siūlomos procedūros atitinka lūkesčius. Likus valandai iki procedūros, medikai rekomenduoja nevalgyti, tik atsigerti vandens. Išimtiniais atvejais galima pasitenkinti lengvu užkandžiu. SPA – tai vieta, kur turime jaustis drąsiai – konsultuotis su terapeutais, išsakyti norus ir įžvalgas. Po procedūrų laikas yra skirtas poilsiui – gulėti, skaityti knygą ar nusnūsti.

Dovanų čekių savaitgaliui ar atostogoms SPA centre rasite bet kuriame šalies kampelyje – Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Birštone ir kituose miestuose.

Planuojant laisvalaikį SPA neprivalome daug išleisti. Svetainėje Beta.lt dovanų čekiai – tik gera kaina.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni + = 16

Kitos temos: