Jei sakote: „Man kepurės netinka“, vadinasi, dar neužsukote į Buboo

Buboo įkūrėjų šeima

Jeigu užsuksite į Buboo interneto parduotuvę www.buboo.lt, nustebsite radę tokį kepurių, movų ir kitų galvos-kaklo aksesuarų asortimentą visai šeimai. Gal net didžiausią pasaulyje – taip mano žinovai. Dar labiau intriguoja, kad šiuos gaminius kuria lietuvių šeima: mama, tėtis ir du vaikai, kurie pirmieji patikrina naujus modelius.

Verslo idėją pasiūlė vaikai

Buboo, kaip šeimos verslas, gimė prieš 8 metus, kaip ir jų kūrėjų šeima. Erika su Mindaugu augino pirmagimį Dovydą ir svarstė, kokį verslą kurti. Vaikučio auginimas pasiūlė idėją. Kai Dovydui buvo keli mėnesiai, mama jam sumodeliavo pirmąsias kepurėles.

Tos pirmosios kepurytės buvo kaip sniego lavinos pradžia. Po vasarinių reikėjo rudeninių, tada Dovydui reikėjo eiti į šventę, ir mama sukūrė šventinių drabužėlių mažiems berniukams, patogių kasdienių kelnyčių. Dovydo draugų mamos pradėjo prašyti tokių drabužių ir savo vaikams. Šeima susirado siuvyklą, kuri galėtų sukurtus modeliukus pagaminti dideliais kiekiais ir profesionaliai. Atsirado Buboo.

Geriausiai klientui įtiksi tada, kai kiekvieną gaminį kursi tarsi sau. Tokia paprasta verslo taisyklė, ji Buboo atveju pasiteisino 100 proc. Gaminių dinamika atspindi visus šeimos įvykius ir permainas. Gimė dukrytė Izabelė – kuriamų drabužėlių asortimentas išsiplėtė iki mergaitiškų šventinių suknelių, santūriąsias žemės spalvas papildė rožinė, arbūzinė spalvos.

O kuo apsirengti maitinančiai mamai? Iš asmeninio poreikio gimė žaibiškai išpopuliarėjusi suknelių žindančioms mamoms kolekcija. Jas pamėgo įvairaus amžiaus moterys, nes suknelės niekuo nepabrėžia besilaukiančios ar maitinančios moters padėties, neakcentuoja nei krūtų, nei pilvo, modeliai laisvai krenta, yra labai jaukūs.

Buboo – už tvarų vartojimą, verčiau turėti vieną gerą kokybišką daiktą, kuris būtų tobulas ir džiugintų, negu pilną spintą nekokybiškų

Šių kepurių nesinori nusiimt

Buboo gerbėjai turi du „skundus“ – asortimentas toks didelis, kad labai sunku išsirinkti, norisi ir vieno, ir kito modelio. O antra „problema“ – kepurių neįmanoma sunešioti! Vaikai Buboo kepures nešioja, kol išauga, o tada jos keliauja kitiems vaikams. Apsisuka ratas, ir klientai grįžta, nes jau būna patyrę Buboo kepurių tobulumą ir patogumą. Kokia paslaptis? Viskas labai paprasta, juk tai šeimos verslas, ir kiekvienas gaminys išpuoselėjamas iki galo.

Buboo – už tvarų vartojimą, verčiau turėti vieną gerą kokybišką daiktą, kuris būtų tobulas ir džiugintų, negu pilną spintą nekokybiškų, kurie po pirmo skalbimo susitraukia, nusiburbuliuoja ir tampa nebenešiojami.

Dovydas ir Izabelė pirmieji išbando naujus gaminius. Jie žino, kad turi atkreipti dėmesį, ar kepurę patogu užsimauti, ar neveržia, neišlenda ausys, nesmunka nuo galvos ir t.t. Idėjų pasiūlo ir pirkėjai – taip Buboo asortimente atsirado šalmukai. Dabar be jų mamos nebeįsivaizduoja darželinuko aprangos šaltu oru. Norėdama, kad šalmukas nebūtų tik kūdikiškas, o turėtų savo stilių, Buboo sukūrė išskirtinių šalmukų mažosioms dabitoms, papuoštų kaspinais. Idėjos nuolatos plūsta, šeima jas aptarinėja, diskutuoja, įgyvendina, matuojasi, laukia klientų atsiliepimų. O klientai, kurie yra tikri Buboo fanai, labai aktyvūs! Įsigiję gaminį, jie siunčia padėkos laiškų iš viso pasaulio – Skandinavijos, Japonijos ir net Kinijos, kur, atrodytų, prekių pasiūla turėtų būti stulbinama. Buboo draugai mėgsta pasipuošti ir suderinti visos šeimos drabužius – kartais net nuo kūdikių iki senelių. Ir vis pasiūlo idėjų. Taip gimė kepurių ir kitų rudens-žiemos aksesuarų linija vyrams ir moterims, taip pat – laisvalaikio drabužių Buboo active linija, kuri yra neatsiejama šiandienos bėgančio pasaulio dalis ir patogumo viršūnė. Patogumas dabar kaip niekada svarbus, nes visi judame, važinėjame dviračiais, vaikštome gamtoje, einame į sporto klubus ir baseinus, tad jauki šiluma ant galvos ir kaklo būtina.

Vaikai Buboo kepures nešioja, kol išauga, o tada jos keliauja kitiems vaikams

Padėka kepurei

Tenka išgirsti: „Man kepurės netinka“. Vadinasi, dar neužsukote į Buboo. Ten tikrai rasite kepurę, kuri jums tiks ir džiugins. Šio sezono topas yra Buboo luxury kolekcija – vienos spalvos kepurė, galvajuostė ir kaklo mova. Spalvos žemiškos, ramios lengvai derinamos ir neišeinančios iš mados – pilka, kakavinė, smėlinė, chaki. Ne veltui Buboo vadinami kepurių karaliais.

Juk be nerealaus audinio ir įdėtos meilės į kepurės tobulinimą – kepurė ir liktų tik kepurė!

www.buboo.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + = 12

Kitos temos: