„Mano pirmasis gyvūnų atlasas“ – nuskenuokite QR kodus ir susipažinkite su gyvūnais!

Leidykla „Briedis“ pristato interaktyvią knygą vaikams „Mano pirmasis gyvūnų atlasas“. Tai didelio formato knyga smalsiems tyrinėtojams. Ar norite leistis į nuotykingą kelionę aplink pasaulį? Drauge su šuneliu Paku aplankysite visus žemynus ir susipažinsite su pačiais nuostabiausiais gyvūnais Žemėje. Šioje knygoje rasite dvidešimt gyvūnų figūrėlių ir dvidešimt vaizdo įrašų, kuriuose galėsite stebėti gyvūnus iš visų pasaulio kampelių. Nuskenuokite knygoje esančius QR kodus ir mėgaukitės gyvūnijos pasauliu.

Ar žinojote, kad Afrikoje gyvena didžiausi sausumos gyvūnai pasaulyje? Susipažinsite su šiame žemyne gyvenančiu ilganosiu raganosiu, didele kate – liūtu ir greitu kaip automobilis gepardu. Nukeliavę į Europą, įsitikinsite, kokia greita yra lapė, taip pat pamatysite, jog elniai puošiasi į medžių šakas panašiais ragais. Neabejotinai perskaitysite daug naujų gyvūnų pavadinimų. Ar esate girdėję apie mormoną ar kašalotą? Šias ir daugybę kitų būtybių pamatysite iš arti.

Patraukus link Himalajų į Aziją, šunelis Pakas pristatys skruzdėdą, pandą ar giboną. Tyrinėsite ne tik įvairiausius Azijos gyvūnus, bet ir sužinosite, koks kalnas yra aukščiausias pasaulyje. Kitame pasaulio kampelyje – Australijoje – išvysite dykumą, joje gyvenantį šokliuojantį sterblinį gyvūną ir po Didįjį barjerinį rifą plaukiojantį plėšrūną su trimis šimtais dantų!

Versdami puslapius, atsidursite Šiaurės Amerikoje. Šiame žemyne susipažinsite su dar daugiau gyvūnų, gyvenančių ežeruose, miškuose ar prerijose. Pietų Amerikoje išvysite retų ir egzotiškų padarų, tokių kaip spalvoto snapo savininkas ar ant šakos ištisas dienas leidžiantis gyvūnas. Aplankę šešis žemynus, nepamirškite ir septintosios Antarktidos bei jos gražiausių gyvūnų.

Iš anglų kalbos vertė Gabija Kundrotaitė.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 2 = šeši

Kitos temos: