Kūdikio metrika – prasminga dovana ir atsiminimas

Evelina ir Karolina pažįstamos nuo gimimo

Evelina ir Karolina pažįstamos nuo gimimo – jų mamos yra artimos draugės. Draugystės tradicija nenutrūks, nes auga Karolinos ir Evelinos dukrytės – Abigailė (7 mėn.) ir Anika (11 mėn.).

Draugių dukros, kurios augina būsimas drauges, sugalvojo įdomią veiklą – įkūrė „Kai aš mažas buvau“ ir gamina Kūdikių metrikas.

Pasakoja jaunosios mamos:

Taip susiklostė jog labai panašiu metu mums gimė dukrelės, jos ir įkvėpė imtis kūdikių metrikų veiklos. Nusprendėme, kad tokia veikla šiuo metu puikiai derės su tuo, ką darome kasdien, – auginame vaikus.

Nusprendėme, jog imtis veiklos dviese bus kur kas drąsiau ir paprasčiau. Juk dvi galvos geriau už vieną! Pasiskirsčiusios užduotimis nieko nelaukdamos kibome į darbus. Kol gimė „Kai aš mažas buvau“, daug ko turėjome išmokti „nuo nulio“. Susipažinome su grafikos dizaino programomis, kuriomis gaminame metrikas. Iliustracijoms idėjų ieškome internete, vaikiškose knygose.

Kai aš mažas buvau – taip merginos pavadino savo verslą

Kadangi mūsų gaminamos metrikos yra personalizuojamos ir kuriamos individualiai pagal kiekvieną vaikelį, jos įgauna ilgalaikę išliekamąją vertę. Tėveliai, įsigiję mūsų kurtą metriką, visada turės prisiminimą apie svarbiausią dieną – savo vaiko gimimą. Metrikose nurodome vaikučio vardą, ūgį, svorį, gimimo vietą, tikslų laiką, Zodiako ženklą ir kitą informaciją, kurios paprašo tėveliai. Įkomponavę vaikelio duomenis su išrinktu paveikslėliu arba vaikelio nuotrauka, gauname ne tik puikią dekoro detalę vaiko kambariui, bet ir širdį glostantį prisiminimą, kurį pamačius užplūs šilčiausi jausmai.

Iliustruotų metrikų idėja užsienyje gyvuoja jau kurį laiką, o Lietuvoje atsirado ne taip seniai. Mums patinka kurti naujus nematytus metrikų dizainus. Tiesa, nežadame sustoti tik ties metrikomis. Norime plėsti savo asortimentą ir pardavinėti Lietuvos kūrėjų rankų darbo produktus, skirtus vaikams, o ateityje turėsime ir dar daugiau naujienų.

Mėgstantiems išskirtinumą kuriame žvaigždėlapius. Gavusios iš tėvelių reikalingą informaciją (vaikelio vardą, pavardę, gimimo datą, vietą, laiką), pasitelkę specialią programą, atkuriame tikslų dangaus kūnų ir žvaigždžių išsidėstymą. Tėveliai gali pamatyti dangų būtent tokį, koks jis buvo jų stebuklui atėjus į šį pasaulį. Kai vaikelis paaugs, galės ir pats pamatyti bei patyrinėti dangų po, kuriuo jis gimė. Žvaigždėlapis gali papuošti bet kuriuos namus arba tapti išradinga dovana.

Nemeluosime, atšalusią kavą geriame dažnai. Darbo procesas pilnas iššūkių, kai augini kūdikį. Dažnai laiko sau tiesiog nelieka, nes visą dieną skiriame savo mergaitėms ir darbui, o juk dar stengiamės nepamiršti ir savo vyrų. Kartais juokiamės, kad pailsėsime išėjusios į pensiją. Tačiau suprantame, kad tokia situacija yra laikina, juk vaikai auga labai greitai, todėl stengiamės mėgautis motinyste ir kartu tobulėti profesinėje veikloje.

Nuotraukos Annos Jankunes (Studio Smile)

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 2 = trys

Kitos temos: