Svarbi informacija prenumeratorėms – naujas numeris pasirodys gegužės 11 dieną

Naujas numeris pasirodys gegužės 11 dieną

Mielos mamos! Pirmiausia – sveikiname sulaukus nuostabios šventės. Tai ne tik Motinos diena, ją galime pavadini ir Apdovanotų bei Palaimintų moterų švente.

Kaip dažnai sako mūsų herojės: motinystė sudrebina, jausmai, kuriuos tenka išgyventi – pribloškia, net oras nuo meilės pasidaro klampesnis, tačiau kai pabandai surašyti viską žodžiais, gaunasi tiesiog banalybių kratinys.
Nesitikėkime, kad vyrai taps poetais ir eilėmis dėkos mums už pagimdytus vaikus, o vaikai, kaip maži išminčiai, bers apibendrinimus, kokios mes esame geros motinos. Ir nereikia. Užteks apkabinimo, negrabaus piešinuko. Juk motinystės dovanas mes renkamės net tik pirmąjį gegužės sekamdienį, o kiekvieną dieną ir kiekvieną naktį, nuo pat akimirkos kai pamatėme dvi juosteles.
Švęskime motinystę.
O dabar – svarbi žinia prenumeratorėms. Dėl nenumatytų aplinkybių, kurios palietė mums visus, naujas numeris jus pasieks pavėlavęs. Jis jau spaustuvėje, o turėsime išspausdintą gegužės 11 dieną. Bus storesnis, vadinsis gegužės-birželio. Kiti numeriai išeis įprasta tvarka.
Labai tikimės jūsų supratimo, nes taip nutiko PIRMĄ kartą per 20 leidybos metų. Laukiame, kad karantinas bus atšauktas, ir galėsime toliau darbuotis dėl jūsų.
 Geriausi linkėjimai nuo „Mamos žurnalo“ komandos

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ penki = 11

Kitos temos: