Vasaris pilnas mažų gražių švenčių, tarsi ramiai krentančio sniego

Mielos mamos,

Tikriausiai esate girdėjusios vokišką moters lemties apibrėžimą: jį sudaro trys K:  Kinder, Kuche ir Kirche. Vaikai, virtuvė ir bažnyčia. Patiko ką tik išleistoje lietuvių rašytojos Linos Ever knygoje „Kava su apelsinais“ perskaityta mintis, kad šiuolaikinei moteriai tų K yra kur kas daugiau. Karjera, Kantrybė, Kryptingumas…Ir, žinoma, Kūryba. Ne ta siaurąja prasme, kaip mes įsivaizduojame kūrybą ir menininkus, kai sukuriami paveikslai, parašomos knygos, atliekama muzika. Šie ypatingu talentu apdovanoti žmonės kuria meną, kuris tampa visų.

Bet juk kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo menininkas. Galbūt kažkada pabaigę žemišką kelionę ir atsidūrę ten, „kur baltas paukštis danguje“, mes pamatysime savo ženklą, paliktą žemėje. Iš aukštai nužvelgsime savo namus su išsirinkta sofa, priderintomis užuolaidomis, su puoselėtais augalais vazonuose. Pamatysime savo numegztus megztinius ir pagautas kelionių akimirkas nuotraukose. Pamatysime savo Kalėdas ir Velykas, per gyvenimą iškeptus pyragus ir pašnekesius prie virtuvės stalo. Ir visa tai bus mažas pasaulis, kurį sukūrė kiekvienas iš mūsų.

Ne veltui vasario – tokio trumpo ir, regis, niekuo neišsiskiriančio mėnesio – tema pasirinkome šventes. Kalėdos praūžia tarsi galinga sniego lavina, o vasaris pilnas mažų gražių švenčių, tarsi ramiai krentančio sniego. Vasario 16-oji gali būti švenčiama su vaikais, piešiant tik trimis spalvomis: raudona, geltona ir žalia. Meilės diena Valentinas įmanomas net ir tada, kai namuose kūdikis. O galbūt vasarį kažkurio šeimos nario gimtadienis? Ar draugės kūdikio laukimo šventė? Švęsti gyvenimui galima rasti daugybę priežasčių.

Šiame numeryje rasite straipsnių, kurie įkvėps, nustebins ir padrąsins. Kurkime savo kasdienybę kartu,

Mamos

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− du = 6

Kitos temos: