Mamyčių spauda virtualiojoje erdvėje. Mamos žurnalas aplankomas 230 000 kartų per mėnesį

Redaktorė Rasa Osle rado paminklą šiuolaikinėms technologijoms. Jei gerai įsižiūrėsite, pamatysite, kad tiek ji, tiek statula ant laiptų pasidėsusios išmaniuosius ir laukia žinučių

Mielos mamos!

Vis dažniau su jumis susitinkame virtualioje erdvėje. Statistika kalba pati už save: per mėnesį mūsų portalą mamoszurnalas.lt aplankote 230 000 kartų, feisbuko paskyroje turime 18 000 sekėjų, kai kurios iš jūsų jau atradote ir neseniai gimusį „Mamos žrunalo“ istagramą. Popierinei žurnalo versijai dar nesakome sudie. Kol yra mamų, kurioms smagu parke ant suoliuko pavartyti „gyvą“ žurnalą, tol ir mums smagu jį leisti. Kartais palepinti kokia smulkmenėle – kremo mėginuku ar sauskelnės pavyzdžiu.

Bet virtualioji leidyba leidžia tiksliau sužinoti, kas jus domina. Pagal kokius raktinius žodžius surandate „Mamos žurnalą“? Prasidėjus rudeniui, tai yra: sloga, virusai, skiepai, grūdinimas, adaptacija darželyje. Į šias temas ir orientavomės, rengdami spalio numerį.

Numeris, apie kurį kalbame, šiuo metu prekyboje

Rudenį daugiau laiko praleidžiame namuose. Ar normalu, kad vaikas prašo skaityti ir skaityti tą pačią knygelę? Mums, suaugusiesiems, atrodo, kad tobulėjimui reikalinga įvairovė. Bet mokslininkai sako ką kita – daugybę kartų girdėdamas tą patį tekstą, vaikas lavina savo verbalinius įgūdžius, formuoja žodyną. Jau pamiršome, kaip gali džiuginti tie patys filmukai ar tas pats atostogų scenarijus. Dabar mums norisi lėkti, gaudant vis naujas gyvenimo patirtis. O vaikai niekur neskuba.

Dailės terapeutai sako, kad namuose po ranka visada turėtų būti pieštukų ir popieriaus. Vaikas pažįsta pasaulį ir save tame pasaulyje piešdamas, nors ir keverzodamas. Labai liūdna tendencija, kad vis dažniau net trimečiai bijo piešti, nes „nemoka“. Suaugusieji jau būna jiems pasakę, kaip turi atrodyti normalus namas ir  normali gėlė. Savo gyvenimą orientuojame į rezultatą, o ne procesą, to mokome ir mažuosius.

Linkime ne tik sveiko, bet ir gražaus rudens, pilno kasdienių smagumų! Tik, besaugodamos nuo ligų ir nuobodulio mažuosius, nepamirškite pasirūpinti ir savimi – šiame numeryje pradedame straipsnių ciklą apie pagarbiąją tėvystę, o vienas svarbiausių šios teorijos principų: skirkite laiko sau, pasirūpinkite savimi, likite savimi! Vaikai labiausiai myli laimingą mamą.

„Mamos“

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − = 2

Kitos temos: