Auklės-savanorės vienijasi visoje Europoje

auklės

„Yoopies Lietuva“ ragina studentus ir vaikų priežiūros paslaugų teikėjus registruotis kaip vaikų priežiūros savanoriais

Vaikų priežiūros savanoriai vienijasi visoje Europoje: didėjant auklių poreikiui, daugiau nei 15000 savanorių siūlo nemokamas vaikų priežiūros paslaugas sveikatos priežiūros specialistams.

Europa suintensyvino kovos su koronavirusu priemones, ir nacionalinis karantinas tampa numatoma ateitimi milijonams. Atsižvelgiant į koronaviruso krizę, didžiausia Europos vaikų priežiūros platforma „Yoopies“ visoje Europoje paskelbė raginimą visiems studentams ir vaikų priežiūros paslaugų teikėjams savanoriškai teikti savo vaikų priežiūros paslaugas, kad padėtų sveikatos priežiūros specialistams. Lietuva atsilieka keliomis savaitėmis nuo Italijos ir, kai ligoninės patiria vis didesnį spaudimą, „Yoopies Lietuva“ dabar ragina studentus ir vaikų priežiūros paslaugų teikėjus registruotis kaip vaikų priežiūros savanoriais.

Kviečiame vaikų priežiūros specialistus palaikyti šiuo metu sunkiai dirbančius.

Europos šalims griežtinant kovos su koronaviruso COVID-19 plitimu priemones, internetinė vaikų priežiūros platforma „Yoopies“ prisideda prie pastangų visoje Europoje padėti valstybinių ir privačių ligoninių sveikatos priežiūros darbuotojams naudotis paskutinės minutės vaiko priežiūros paslaugomis. „Yoopies“ generalinis direktorius Benjaminas Sucharas teigė: „Kadangi ligoninės pradeda patirti vis didesnį spaudimą, sveikatos priežiūros personalo vaikų priežiūros klausimas kelia vis didesnį susirūpinimą. „Yoopies“ yra įsipareigojusi prisidėti prie pastangų visoje Europoje siūlyti vaiko priežiūros paramą šiuo ypač intensyviu ir įtemptu laikotarpiu. “

Savanoriavimas Koronaviruso protrūkio metu

Daugybė vartotojų susisiekė su mūsų klientų aptarnavimo komanda, siūlydami savanoriškas vaikų priežiūros paslaugas šeimoms, kurioms jos labiausiai reikia. Atsižvelgdami į tokį solidarumą, „Yoopies“ pristatė funkciją „Savanoriška veikla koronaviruso protrūkio metu“. Kiekvienas vartotojas, užsiregistravęs svetainėje, galės dabar pasirinkti savanoriškai teikti savo vaiko priežiūros paslaugas sveikatos priežiūros specialistų ir kitų būtiniausių paslaugų darbuotojų šeimoms. Šia funkcija siekiama padėti gydytojams su vaikais rasti vaikų priežiūros paslaugas nemokamai, suteikiant jiems galimybę eiti į darbą.

„Yoopies Prancūzija“ per kelias valandas užsiregistravo beveik   10 000 žmonių sutinkantys nemokamai teikti vaikų priežiūros paslaugas. Labai tikimės panašaus įsitraukimo ir Lietuvoje. Prancūzijos ligoninių organizacija „Fédération de l’Hospitalisation Privée et d’établissement publics de santé“ dabar bendradarbiauja su „Yoopies“ siekdama suteikti savo darbuotojams nemokamą prieigą prie vaikų priežiūros platformos. „Yoopies“ generalinis direktorius Benjaminas Sucharas komentavo: „Aš buvau absoliučiai nustebintas susivienijusios mūsų bendruomenės solidarumo. Tūkstančiai auklių atsiliepė į mūsų raginimą nemokamai pasiūlyti savo paslaugas. Dėkoju visiems, kurie prisideda prie šio teigiamo judėjimo“.

savanoriai Kaip tu gali padėti?

Kiekvieną dieną keičiantis COVID-19 situacijai, labai tikėtina, kad per artimiausias kelias savaites Lietuvos sveikatos priežiūros darbuotojams reikės ieškoti vaiko priežiūros sprendimo. Jau dabar slaugytojai ir gydytojai dirba ilgesnes valandas, keičia savo pareigas ir daro viską, ką gali, kad suvaldytų protrūkį. Šiuo metu „Yoopies Lietuva“ kviečia vaikų priežiūros specialistus bei visus savanorius, norinčius padėti, registruoti savo paslaugas: https://yoopies.lt/r/vaiku-prieziura-covid-19. Prisijunkime prie visos Europos ir skleiskime teigiamą bendruomenės dvasią – šiuo metu labai svarbu išlikti vieningiems, nes tuomet esame stipriausi!

Kamilė Dalšėdaitė, „Yoopies Lietuva“ vadovė, daro išvadą: „Žinoma, ši funkcija yra visiškai neprivaloma, tačiau mes tikimės, kad šis solidarumo ir bendruomenės dvasios judėjimas paskatins pozityvius veiksmus ateinančiomis sunkiomis savaitėmis ir galiausiai užtikrins, jog mūsų sveikatos apsaugos bei kiti būtinieji sektoriai yra palaikomi.“ Vaikų priežiūros paslaugų teikėjai, užsiregistravę „Yoopies“, patiikrinami rankiniu būdu, bei visi savanoriai gaus instrukcijas, kaip išvengti viruso plitimo.

Visi Yoopies savanoriai matomi šioje nuorodoje (eikite žemyn, 3 puslapiai savanorių):

Jei būtų įdomu, Yoopies vadovas šeimoms su vaikais Koronaviruso metu:
Šeimoms, norinčioms užsiregistruoti ir susirasti auklę:
mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − 5 =

Kitos temos: