Serviruojame stalą kūdikiui – jo indai ir stalo įrankiai gerokai skiriasi nuo mūsų

Pirmosios tyrelės ir košelės kūdikiui yra naujas pasaulis!

Ateina laikas, kai vien mamos pienuko nebepakanka, kai  metas sėsti už stalo ir imti šaukštą į rankas. Pirmosios tyrelės ir košelės kūdikiui yra naujas pasaulis! Jis jas ne tik ragaus, bet ir čiupinės, uostys, spjaus ir teplios ant stalo!

Apsiginkluokite kantrybe ir tinkamomis priemonėmis, kad papildomo maitinimo etapas praeitų kuo sklandžiau. Ir nesvarbu, ar lėkštėje bus mamos pagamintas, ar pirktas maistelis, – leiskite vaikui jį pažinti ir mėgautis. Žinoma, namuose gaminamas maistas turi vieną priedą, kurio neturi joks pirktas, – mamos meilę. Tik jei kūdikiui gaminate maistą namuose, rinkitės ekologišką mėsą, kruopas ir daržoves.

O mes rekomenduojame praktiškas ir saugias kūdikių stalo serviravimo priemones.

DR.BROWN’S sandarus dubenėlis su dangteliu ir šaukšteliu

Šis dubenėlis nepakeičiamas ne tik valgant namuose, bet ir kažkur keliaujant. Jis sandarus, dviejų skyrių, su patogia laikyti, dengta silikonu rankenėle. Ant dangtelio yra šaukštelio laikiklis. Atidarę vieną dangtelio pusę ją patogiai galite pritvirtinti, kad būtų patogiau maitinti kūdikį. Komplekte yra šaukštelis minkštu galu – mažylis nesusižeis net valgydamas savarankiškai.

Sandarus dubenėlis su dangteliu ir šaukšteliu

DR.BROWN’S dubenėliai su lipniu dugnu, 2 vnt.

Tikriausiai matytas vaizdelis, kai vieną minutę mažylis gražiai kabina košę iš dubenėlio, o kitą akimirką viskas jau keliauja ant grindų! Kad išvengtumėte tokių situacijų, rinkitės dubenėlį su lipniu dugnu. Jis stipriai prikimba, tarsi prisisiurbia prie stalo ir neatsiklijuoja, net jei vaikas jį norės pastumti, pagriebti, patraukti, todėl maistas saugiai liks dubenėlyje.

Dubenėliai su lipniu dugnu

 

DR.BROWN‘S pirmasis silikoninis šaukštelis-kramtukas, Vėžlys

Kūdikiai labai greitai supranta, kad košė kur kas skanesnė, kai valgai ją pats. Nesvarbu, kad vienas šaukštas keliauja į burną, o kitas – pro šalį. Duokite specialų šaukštelį į rankas ir – pirmyn. Dr. Brown’s siūlo pirmąjį silikoninį saugų šaukštelį, kuris tinka ne tik valgyti, bet ir dantenoms masažuoti, taip pat dygstant dantukams. Šaukštelį galima čiulpti bei kramtyti, šaukštelio žiedo forma – patogi laikyti, o skirtingų faktūrų paviršius masažuoja dantenas bei lavina smulkiąją motoriką.

Pirmasis silikoninis šaukštelis-kramtukas

DR.BROWN’S pirmasis šviežio maisto maitintuvas, silikoninis

Jūsų kūdikis atranda naują skonių pasaulį, o jūs galite būti ramūs, kad jis tai darydamas nepasprings. Pagamintas iš minkšto, kokybiško silikono, todėl nepažeis jautrios mažylio burnytės. Patogus laikyti mažoje rankytėje. Yra mažos skylutės per kurias maistas pakliūna į burnytę. Nuimamas dangtelis apsaugo nuo nešvarumų.

Šviežio maisto maitintuvas

DR.BROWN’S neslystantys šaukštelis ir šakutė  

Ateina metas mokytis valgyti ne tik šaukštu, bet ir šakute. Nerūdijančio plieno, sidabro spalvos šaukštelio ir šakutės dydis patogus vaikams patiems valgyti. Užapvalintas, neslystančias rankenėles patogu laikyti, o vaikas mokosi tvirtai suimti ir naudotis įrankiais. Metalinis, tvirtas galiukas pasmeigs net kiečiausią maistą, nesulinks, apatinėje kotelio pusėje esanti kojelė apsaugos stalą nuo netvarkos, o įrankiai išliks švarūs.

Neslystantys šaukštelis ir šakutė

Smagių akimirkų prie stalo!

DR.BROWN’S kūdikio indų kolekciją rasite www.herba.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi + = 7

Kitos temos: