Siurblys robotas – prisitaiko prie šeimos gyvenimo ritmo ir darbus gali atlikti net ir tada, kai nieko nėra namie.

Po dienos darbų norisi mėgautis įdomia knyga ar įtraukiančiu filmu – ne su siurbliu rankose vaikščioti trupinių takeliais ar su namiškiais tartis, kieno šiandien eilė rūpintis grindų švara

Balansavimas tarp namų švaros, poilsio ir pasiruošimo laukiant naujojo šeimos nario arba auginant mažylį neretai tampa iššūkiu: tenka suderinti daug skirtingų dalykų, o tai pavyksta toli gražu ne visada. Namų ūkio darbų darbais pasidalinus su robotais, situacija tampa kur kas paprastesnė: visų pirma, nebereikia ieškoti laiko siurbimui ir valymui, antra – robotai prisitaiko prie šeimos gyvenimo ritmo ir darbus gali atlikti net ir tada, kai nieko nėra namie. Įsileiskite robotus į namus ir jie bus švarūs.

Pagalbininkai, atpažįstantys vietas, kurias reikia išvalyti

Po dienos darbų norisi mėgautis įdomia knyga ar įtraukiančiu filmu – ne su siurbliu rankose vaikščioti trupinių takeliais ar su namiškiais tartis, kieno šiandien eilė rūpintis grindų švara. Turint siurblį robotą, ne tik nereikės dalintis atsakomybėmis, bet ir grindys, ko gero, bus dar švaresnės, nei siurbiamos žmogaus paprastu siurbliu: iRobot siurbliai robotai turi jutiklius, aptinkančius nešvarumus. Labiausiai užterštoms namų vietoms jie skiria daugiau dėmesio ir valo tol, kol būna švaru, – tokios funkcijos neturi joks kitas rinkoje esantis siurblys robotas. Be to, iRobot daug dėmesio skiria robotų savarankiškumui: yra net 4 skirtingi robotų modeliai, turintys automatines nešvarumų surinkimo stoteles, kuriose po siurbimo robotai palieka visus nešvarumus, o maišelių talpos pakanka net keliems mėnesiams. Kalbant apie drėgno valymo robotus, visi šios kategorijos iRobot prietaisai yra kvadratinės formos, o tai užtikrina, kad bus kruopščiai išvalytos net ir sunkiausiai prieinamos vietos.

Švarios ne tik grindys, bet ir namų oras

Elektronikos specialistai atkreipia dėmesį, kad namuose, kurių švara rūpinasi HEPA tipo filtrus turintys siurbliai robotai, dulkių kiekis sumažėja keliskart – jų tiek, kiek anksčiau, nerasite nei ant lentynų, nei skraidančių ore, nes reguliariai dirbantis robotas ne tik jas visas kruopščiai susiurbia, bet ir neleidžia patekti į aplinką, dėl to ir oras, kuriuo kvėpuojame, tampa daug švaresnis.

Išmanus duetas, žinantis, kaip valyti kokybiškai

iRobot robotai pirmaujančias pozicijas namų robotų rinkoje jau kelis dešimtmečius išlaiko pagrįstai: kompanija, pirmoji pasauliui pristačiusi švara besirūpinančius robotus, kasmet ieško būdų, kaip robotus pritaikyti dar patogesniam naudojimui. Pavyzdžiui, neseniai pasirodęs Roomba j7+ siurblys robotas išsiskiria funkcijomis, dėl kurių kitų siurblių robotų savininkai neretai susidurdavo su iššūkiais: dėl pažangaus dirbtinio intelekto šis robotas apvažiuoja visas ant grindų pasitaikančias kliūtis artimiausiu įmanomu atstumu, tačiau jų niekada neįsiurbia – tai ypač aktualu augintinių turintiems žmonėms, nes kudloti namų gyventojai, būna, iškrečia išdaigų, kurios lieka nepaliestos namus tvarkant Roomba j7+. Siurbliui robotui sumaniai talkina drėgno valymo robotas Braava m6+: siurblys, pabaigęs darbą, išsiunčia pranešimą plaunančiajam, kad dabar – jo eilė tvarkytis. Braava m6 ypatingas tuo, jog yra kvadratinės formos – tai leidžia kruopščiai išvalyti kampus ir kitas sunkiau pasiekiamas vietas, be to, vandens srovę purškia tiesiai į grindis, taigi sienos ar baldai išlieka sausi.

Ypatingi pasiūlymai su Šeimos bei Nėščiosios kortelėmis

Visais atvejais – laukiantis naujagimio, auginant mažylius iki 1 metų ar turint didelę šeimą – sumani pagalba švarai namuose yra nepakartojamas buities palengvinimas. Būtent todėl iRobot Lietuva siūlo ypatingas nuolaidas šeimoms, atitinkančioms išvardytus kriterijus. Nuolaidos taikomos visiems parduotuvėje esantiems robotams, o joms gauti tereikia pateikti Nėščiosios kortelę, Šeimos kortelę arba kūdikio iki 1 metų gimimo liudijimą roboto įsigijimo metu.

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 + = keturiolika

Kitos temos: