Sveikiname visas, sėkmingai grįžusias iš kosmoso

mama

Best Shot Studio

Mielos mamos, po gimdymo mes kiekviena pasijuntame tarsi grįžusios iš kosmoso. Skausmo raketa paliekame šią Žemę, o sutikusios naują sielą, įsisodiname ją į savo erdvėlaivį ir pargabename čia, gyventi. Ši kelionė stebuklinga ne tik tuo, kad Žemėje atsiranda dar vienas žmogus. Ši kelionė perkeičia pačią moterį, ji gauna net naują vardą – tampa Mama. Visam gyvenimui.

Pirmasis gegužės sekmadienis mums ypatingas. Motinos diena – tarsi mūsų profesinė šventė, todėl pelnytai laukiame dėmesio, gražių žodžių, komplimentų ir dovanėlių. Nes esame to vertos. Ar pažįstate nors vieną mamą, kuri nesistengtų dėl savo vaiko? Mes visos stengiamės iš visų jėgų, netausodamos savęs. Ne viena kalbinta mama sakė, kad vaikų gimimas padarė jas geresnes. Kol neturi vaikų, atrodo nesvarbu, ką pats valgai, ar ta daržovė ekologiška, ar tas kremas be parabenų. Tapimas Mama subrandina sielą.

Linkime, kad Motinos dienos rytą šviestų saulė. Kad sulauktumėte šypsenos ir gėlių puokštės iš žmogaus, su kuriuo kartu auginate vaikus. O mažos rankelės apsikabintų kaklą ir į ausį zirztų: „Mamyte, kelkis, jau noriu blynų, filmuko, į lauką, žaisti su tavimi lego.“ Linkime, kad tą dieną patirtumėte paprastą motinišką laimę.

O šiame žurnale rasite straipsnių apie tai, kodėl kiekvienai mamai reikia rasti laiko ir sau. Kodėl svarbu pasirūpinti savo kūnu po gimdymo, maitintis taip, kad būtų ne tik liekna, bet ir sveika. O svarbiausia – nepamiršti dalykų, kurie daro jus laimingas.

Mamos

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 − = du

Kitos temos: