Laukiame parodoje „Vaikų šalis“

parodaMielos skaitytojos,

Šiemet paroda VAIKŲ ŠALIS švęs savo 20-ąjį gimtadienį, o po kelių mėnesių žurnalui sukaks 14 metų. Vadinasi, mes šioje parodoje dalyvausime jau 13 kartą! Smagus skaičius, tikimės geros, linksmos parodos. Per tuos 13 metų buvo visokiausių nuotaikų. Kelis metus netekdavome žado pamačiusios, kokiais srautais mamos eina į parodą ir tiesiog šturmuoja mūsų stendą. Vos spėdavome priiminėti prenumeratas, dalinti prizus, su kiekviena pabendrauti. Dirbdavome prie stendo visos 4, dar kviesdavome talkos, o dienos gale atrodydavo, kad buvo žygis į kalnus. Bet užtat kiek emocijų, kiek smagumo! Paskui atėjo „šaltesni“ laikai, matydavome daug mamų tuščiomis akimis praeinančių pro mūsų stenduką, buvo vadinamieji „žurnalų neigimo“ metai, kai visi metėsi į internetą ir atrodė, kad tik jis yra įdomus. Po tokių parodų būdavo labai negera, atrodydavo, kad spauda mirs, niekam jos nebereikia. Paskui – vėl atgimimas, kai mamos sugrįžo, nes skaityti žurnalą pasirodė jaukiau, šilčiau, mieliau, nei tik žiūrėti į monitorių. Mums vėl smagumas.

Iš tikrųjų ta paroda – mums kaip kokie atlaidai. Juk reikia pasiruošti prizų (o dovanų ieškojimas visada malonus), pasirūpinti vienu kitu naujesniu drabužėliu, nes nesinori mamoms rodytis tais pačiais apdarais. Aišku, niekam neįdomu, kas čia prisimins, kokiu sijonu buvai pernai, juolab, kad stendo „prekystalis“ visus sijonus užstoja, bet užtat koks mielas jauduliukas pačioms dėl savęs. O kokia šventė, kai prieina tikra skaitytoja, kuri ir laišką rašiusi, ir nuotaukų siuntusi. O jei dar sako – „užprenumeruokite dar metams“, tai išvis nuostabu.

Aišku, visada truputį baugu, kad metai eina, skaitytojos tampa vis jaunesnės už mus… Dar nesinori, kad palaikytų bobutėmis. Bet turime savo kozirių – auginame mažų vaikų, vadinas, dar nesame senos. Na, ką čia daug kalbėti, ateikite ir pačios pamatysite.

Mūsų stendukas išsiskirs geltona vėliava su stilizuota mamyte, stumiančia vežimėlį. Vėliavą sukūrė ir nupiešė mūsų dailininkė Eglė Gelažiūtė tada, kai įsikūrė žurnalas.
Ta vėliava – mūsų talismanas, vežiota po visokius renginius, ne kartą skalbta, bet ryški, kviečianti prieiti.

O kai jau prieisite, galėsite:

1. Užsiprenumeruoti žurnalą ir iškart dalyvauti loterijoje be pralaimėjimo. Norime pasidžiaugti šiuometinių prizų gausybe – tai puikūs švaros bei higienos rinkiniai, ir nuolaidų kortelės fotosesijoms, grožio ir sveikatos premonės mamoms, nuostabios vaikiškos knygos. Dovanos sukomplektuotos taip, kad jų vertė prilygsta arba net viršija metinės prenumeratos sumą (54 Lt).

2. Įsigyti ankstesnių žurnalo numerių. Mamos, kurios parodose įsigyja senesnius numerius, sako, kad tai tikras lobis. Žurnalų aktualios temos per kelis mėnesius nepasensta, todėl jei neskaitėte žurnlao anksčiau, tai unikali galimybė parsinešti namo visą kūdikio auginimo žinių enciklopediją.

3. Pabendrauti su mumis. Daugybę gražių vaikų viršeliams nusižiūrime būtent parodoje, čia „prisigaudome“ naujų temų straipsniams. Jei turite ką parodyti, papasakoti ar paklausti, labai Jūsų laukiame. Stende būsime visas nedidelis mūsų kolektyvas, kurį pažįstate iš „redakcijos žodžių“. Jūs mus matote kiekvieną mėnesį, leiskite ir mums Jus pamatyti.

Šiek tiek apie parodą:
Data: lapkričio mėn 21-23 dienomis

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Parodos darbo laikas:
Penktadienis, lapkričio 21 d. 10:00 – 19:00 val.
Šeštadienis, lapkrIčio 22 d. 10:00 – 19:00 val.
Sekmadienis, lapkričio 23 d. 10:00 – 17:00 val.

Šiemet VAIKŲ ŠALIS švęs savo 20-ąjį gimtadienį. Visų gimtadienio svečių šeštadienį 13 val. lauks tortas, balionai, staigmenos ir pramogos! Iki susitikimo!

Redakcija

Nuotraukoje: Redaktorė Neila prie žurnalo stendo (praeitoje parodoje) šalia geltonosios vėliavos

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ aštuoni = 14

Kitos temos: