Vaikų žaidimų kambariuose – šeimos biudžeto planavimo seminarai. Nes jaunoms šeimoms jų labiausiai reikia

seminaras

Seminarai daugiausiai organizuojami vaikų žaidimo kambariuose

iFuture Investments kompanijos organizuojami Šeimos biuždeto planavimo seminarai visoje Lietuvoje susilaukė didžiulio susidomėjimo.

Pagaliau jie pasiekė ir marijampoliečių kraštą.

Ketvirtadienį pradėjome savo Šeimos biudžeto planavimo seminarų ciklą Suvalkijos krašte.

iFuture Investments kompanija tai nepriklausomų finansų konsultantų komanda. Mes  teikiame profesionalias finansines konsultacijas fiziniams klientams pensijų pakopinės sistemos klausimais, o juridiniams klientams kuriame ir diegiame individualias darbuotojų motyvacines sistemas.

Kompanija visoje Lietuvoje jau gerą pusmetį organizuoja nemokamus Šeimos biudžeto planavimo ir kitus šviečiamuosius seminarus šeimoms.

Šeimos biudžeto planavimo seminarai kol kas susilaukia daugiausiai dėmesio iš visų mūsų renginių.

Seminaras skirtas šeimoms su vaikučiais, tačiau kuo puikiausiai tinka ir besidomintiems asmeniniu finansų valdymu. Seminarai daugiausiai organizuojami vaikų žaidimo kambariuose, tad kol tėveliai gilina žinias, vaikučiai gali linksmai leisti laiką visiškai šalia. Ir vaikams smagu pabūti kartu, ir tėvams neskauda galvos mąstant kur palikti mažuosius.

Kol tėveliai gilina žinias, vaikučiai gali linksmai leisti laiką visiškai šalia

Šeimos biudžeto planavimo seminarų tikslas yra kelti visos šalies gyventojų finansinį raštingumą, kadangi esame tikrai finansiškai neraštinga tauta, atsiliekame visoje Europoje gana stipriai. Remiantis statistika, esame priešpaskutiniai Europoje pagal dabartinį šalies gyventojų finansinį raštingumą.

Būtent todėl seminaro metu kalbame itin aktualiomis temomis – kaip turi būti teisingai skirstomas šeimos biudžetas, kokias priemones pasirinkti ir kokią dalį skirti kas mėnesį taupymui, kokios yra valstybės skiriamos lengvatos taupantiems, kaip teisingai pasirinkti kur taupyti pinigus senatvei, kaip susikurti stiprią šeimos finansinę apsaugą nelaimių ir ligų atveju arba kaip neprašauti pasirinkus investicinį gyvybės draudimą kaip kaupiamąjį fondą vaiko studijoms.

Taip pat mokome, kaip pradėti su vaikais kalbėti apie pinigus ir kaip nuo mažų dienų svarbu suformuoti tinkamą požiūrį į juos. Seminarai organizuojami nedidelėmis grupelėmis, todėl kiekvienam dalyviui galima parodyti išskirtinį dėmesį.

Ketvirtadienį į Šeimos biudžeto planavimo renginį Marijampolėje susirinko taip pat apie 10 žmonių. Po seminaro visi nuoširdžiai džiaugėsi ir dėkojo kas už atnaujintas žinias, kas už visiškai naują požiūrį į biudžeto planavimą. Mūsų komanda taip pat nuoširdžiai džiaugiasi, kad mumis žmonės tiki ir pasitiki, kad noriai eina ir dalyvauja organizuojamuose seminaruose.

Seminaruose mokoma, kaip pradėti su vaikais kalbėti apie pinigus ir kaip nuo mažų dienų svarbu suformuoti tinkamą požiūrį į juos

Visiems dalyviams po seminaro išdalinome sertifikatus apie išklausytą kursą ir gausias rėmėjų dovanas.

Už dovanas norime nuoširdžiai padėkoti savo partneriams:

 Aromama www.aromama.lt

WaterWipes Lietuva https://www.facebook.com/WaterWipesLietuva/

Marmaluzi www.marmaluzi.lt

Mamos žurnalas www.mamoszurnalas.lt

MotherK Lietuva www.motherk.lt

Juara kosmetika www.juara.lt

Mamuko www.mamuko.lt

Jeigu ir Jūs manote, kad Jūsų šeimai būtų naudinga sudalyvauti tokio pobūdžio seminare, maloniai kviečiame sekti mūsų naujienas Facebook paskyroje. Artimiausias seminaras Suvalkijos krašte vyks 09.07 d. Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje. Daugiau apie renginį čia:

https://www.facebook.com/events/630240241234146/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 + septyni =

Kitos temos: