„Speak Up“ – anglų, ispanų ir prancūzų kalbų mokomės nuo mažų dienų!

„Speak Up“ kalbų mokykla kviečia nepamiršti užsienio kalbų pamokėlių!

Artėjantys mokslo metai tėveliams ne ką mažiau svarbūs nei mokyklinukams. Todėl rudeniškame veiklų ir būrelių margumyne „Speak Up“ kalbų mokykla kviečia nepamiršti užsienio kalbų pamokėlių!

Šiais laikais anglų kalbos svarbą pastebime labai greitai – vaikai nuo mažų dienų klausosi angliškų dainų, žaidžia video žaidimus ir renkasi būtent šios populiarios kalbos animacinius filmukus. Vis dėlto verta paminėti, jog auga ir kitų užsienio kalbų svarba, ir anglų kalbos ne visada užtenka, norint užtikrinti savo vaikams perspektyvią ateitį.

Jau 4 metus dirbanti kalbų mokykla „Speak Up“ šiemet pristato itin stiprią su vaikais dirbančių pedagogų komandą. Komandą Kaune ir Vilniuje sudaro penki savo srities specialistai: anglų kalbos mokytoja Asta, turinti daugiau nei 10 metų tarptautinės darbo su vaikais patirties; du nuotaikingi, gimtakalbiai ispanų kalbos mokytojai Jesus ir Kevinas, pamokas vedantys anglų ir ispanų kalbomis; darbą su mažaisiais puikiai išmanantis prancūzų kalbos pedagogas Robertas bei gimtakalbis amerikietis mokytojas Brandonas.

Mokantis užsienio kalbų itin svarbu gera, motyvuojanti aplinka. Todėl su vaikais dirbama mažose, 3–4 mokinukų grupelėse. Ne mažiau svarbus ir pasitikėjimo kupinas ryšys tarp mokytojo ir vaikučių.

Taigi, rugpjūčio 30 dieną kviečiame tėvelius ir jų vaikučius užsukti į „Speak Up“ kalbų mokyklos organizuojamą atvirų durų dieną, kurios metu mažieji susipažins ir kartu smagiai leis laiką su anglų, ispanų ir prancūzų kalbą mylinčiais mokytojais. O tėveliai galės gauti atsakymus į jiems rūpimus, su užsienio kalbos mokymusi susijusius klausimus!

Renginys skirtas 5–12 metų vaikučiams ir jų tėveliams.

Renginys vyks rugpjūčio 30 dieną nuo 12 iki 14 valandos Vilniaus ir Kauno miestuose.

Kaune: Gedimino g. 47;

Vilniuje: Vienuolio g. 4.

Renginio aprašymą galite rasti čia: https://www.facebook.com/events/498961364232854/

Kilus klausimams, susisiekite su mumis:

tel. +370 608 41 484
el. p. info@speakup.lt

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − = 0

Kitos temos: