Valentino diena kūdikį auginančioje šeimoje – ar dar liko vietos meilei?

Jūratės Čiakienės nuotr.

Mielos mamos!

Kiek kartų jums teko klausytis istorijų, kai aistringi romanai, gimus vaikams, staiga išsivadėja, lyg seniai atkimšta koka kola? Kūdikiai gimsta iš meilės, bet, panašu, meilei tai nepatinka.

Vos namuose atsiranda mažas rėkiantis žmogeliukas, iki tol spindėjusi flamingo spalvomis, meilė ima trauktis ir pilkėti.

Pasislėpusi tamsiame kamputyje ji stebi aukštyn kojomis apvirtusį gyvenimą. Iki šiol vyras moteriai rytais į lovą nešdavo kvapnią kavą ir šiltomis lūpomis bučiuodavo plaukus. Dabar moteris bučiuoja kūdikį, o vyras iš virtuvės atskuba su marliuku nubėgusiam pienui sugerti.

Anksčiau moteris ir vyras buvo lengvabūdiškai atsainūs. Mėgdavo susikibę už rankų vaikščioti vakarėjančiomis gatvėmis, eiti į kiną ar pas draugus. Grįžę ilgai gurkšnodavo vyną ir kalbėdavosi, lyg būtų nesimatę kelis mėnesius.

Dabar daugybę veiksmų jie atlieka nepratardami vienas kitam nei žodžio, užtat beveik nenutyla įvairūs „apapa“, „pušku pušku“, „niam niam“, „utiutiu“ bei viską apvainikuojantis „tššššššš“.

Iš parduotuvės vyras grįžta nebe su vyno buteliu ir šokoladinių saldainių dėžute, bet (pagal sąrašą) su kremu nuo iššutimo, tepalu speneliams gydyti ir drėgnomis servetėlėmis. Lėtus vakarinius ritualus pakeitė kiti, daug greitesni: pašildyti vonią, prileisti vandens, braukiant prakaitą išmaudyti kūdikį, nušluostyti ir aliejuku ištepti visas raukšleles.

Atsigulę į lovą, kurioje praleista tiek nuostabių meilės akimirkų, vyras ir moteris užmiega staigiai, budriu kiškio miegu. Trečioji ausis klausosi šnopavimo, sklindančio iš lovytės, o po kelių valandų šnopavimas jau čia pat – kūdikis guli tarp tėčio ir mamos.

Per rūpesčius jie nemato, kad tame pačiame kambaryje tebegyvena ir jųdviejų meilė. Per nuovargį nepriglaudžia ir nesušildo jos.

Laimingos šeimos, kurios, panirdamos į kūdikio auginimo transą, nepamiršo svarbiausios tiesos. Netrukus bejėgis kūdikėlis taps vaiku ir vieną dieną užsidarys savo kambaryje, nes norės pabūti vienas. Vėl liks tik vyras ir moteris, bet jų apstumdyta ir badu marinta meilė tikriausiai jau bus išėjusi…

Su Valentino diena!

„Mamos“

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 7 = nulis

Kitos temos: