Laikas puošti namus

Velykos

Eglės Gelažiūtės-Petrauskienės nuotr.

Iki Velykų liko savaitė. Pavakarokite su vaikais prie rankdarbių stalelio.

Karpykite, dažykite, pinkite, klijuokite. Kartais širdį glostantis grožis gimsta taip nesunkiai ir… nemokamai.

Pliušinių žaisliukų metas

Nėra vaiko, kurio žaislų dėžėje negulėtų pliušinis kiškis, meškiukas ar katinėlis. Dažniausiai mamos juos piktai pavadina dulkių veisyklomis. Be reikalo. Laukdami Velykų mielus pliušinius žaisliukus traukite į dienos šviesą. Ant salo, spintelės ar komodos pasodinkite pliušinius žaisliukus, papuoškite kompoziciją spalvoto plaušo vainikėliu (tokio plaušo rasite gėlių salonuose). Iš plaušo galima sukomponuoti velykinius vainikus, lizdus suvenyriniams viščiukams.

Kompoziciją papuoškite dažytomis plunksnelėmis.

Vaza – laistytuvas

Pavasarį norisi kiekviename namų kampelyje primerkti gėlių. Įdomiau pavasario gėles merkti ne į vazą, o į ryškiaspalvį laistytuvą. Juk vaikui tokių esate nupirkę ne vieną. Jei laistytuvėlio neturite, tikrai rasite spalvotų smėlio kibiriukų. Kompozicijoje matote siūtus kiaušinių dėkliukus-viščiukus. Pinti padėkliukai, žvakelės, verbos, dažytos smilgos – viskas Velykoms dera į kompaniją, jei tik ryšku ir spalvota.

Dovanėlės kiaušiniuose

Vaikai per Velykas laukia dovanėlių. Jas galite paslėpti didžiuliuose kiaušinių kiautuose (jų galima nusipirkti prekybos centruose, viduje būna saldainiai). Svetainėje galite įrengti Velykų kampelį – staliuką apdenkite siuvinėta staltiese, ant jos pasodinkite pliušinių žaislų, didelių kiaušinių dovanėlėms slėpti.

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − trys =

Kitos temos: