Žyma: Žindyvės mityba

žindo
Freepik.com

Žindyvės mityba neturėtų radikaliai skirtis nuo mitybos nėštumo metu. Atminkite, kad mažylis per devynis nėštumo mėnesius jau susipažino su jūsų valgiaraščiu, be to, jūsų pienas gaminasi ne skrandyje.

 Ko nevalgyti. Bendras patarimas – valgyti visko su saiku. Maistas turėtų būti kuo įvairesnis. Kategoriškos taisyklės atsiranda tik išimtiniais atvejais, apie jas pasakys gydytojas. Kodėl vienos mamos valgo viską, ir diegliukai žindomų kūdikių nekankina, o kitos marinasi badu, tačiau vaikučiai vis tiek kenčia? Manoma, kad tai priklauso nuo kūdikio individualių savybių. Tiek odos bėrimas, tiek pilvo diegliai yra kūdikio vystymosi ir adaptacijos pasekmė, ir tai praeina.

Nėra įrodymų, kad mamos mityba gali sukelti kūdikiui pilvo skausmus, nors daugybę metų buvo teigiama atvirkščiai. Buvo rekomenduojama išbraukti iš raciono produktus, nuo kurių pučia pilvą pačiai mamai, taip pat atsisakyti maisto, kuris apskritai pučia pilvą – ankštinių, raugintų produktų, daugybės vaisių ir daržovių, kai kurių kruopų, saldaus bei riebaus maisto, gazuotų gėrimų ir t.t. Dabar ši teorija paneigta.

Ką valgyti, kad kūdikiui nepūstų pilvuko

Kodėl žindant norisi saldumynų

Kokie produktai keičia pieno skonį

51

Motinos pieno skonis

Daivos Sirvydienės nuotr. Ką valgo žindanti mama, to ragauja (per pieną) ir vaikelis. Klausimus apie maitinančios mamos mitybą perdavėme doc. ...

neutral
impuls

.

siaubo filmas
papildai
renginiai
papildai nėščiosioms
Kepurės su UV
filharmonija
batukai
Livin - ekologiški ir natūralūs produktai
skinny
AK mokykla
maisto papildai
Nėščiosios diržas
gerosios bakterijos
kainoteka
Priemonė nuo plaukų slinkimo
mažieji stebuklai
treniruotės nėščiosioms
mažasis teatras
colief
dantų klinika
gelis nuo randų
vitaminai mamoms ir vaikams
kabrita
must bee
bioderma
keistuolių teatras
Zuza.lt - Vaikų prekės

Vaikystės sodas

odo priežiūros priemonės kūdkiui
darželis Klaužada
kosmetika moterims
Mamos žurnalo prenumerata
kūdikių maistelis
papuošalai
žuvų taukai
auksomeistrai.lt
` `