5 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš pirkdami vaikišką vėžimėlį

Siūlome jums ieškoti vaikiško vėžimėlio su saugumo funkcijomis, pavyzdžiui, patikimais stabdžiais ar net saugumo diržais

Jeigu atėjo laikas, kai jums reikia vaikiško vėžimėlio, tikriausiai jau esate pasimetęs – juk rinkoje yra tiek pasirinkimų ir galimybių įvairiausiose kainų kategorijose. Galbūt tiesiog pirkti pigiausią produktą? Gal užsisakyti triratį vežimėlį bėgiojimui, o gal rinktis universalų vaikišką vėžimėlį, kurį galima naudoti ir kaip autokėdutę?

Šiuos ir kitus dalykus bendradarbiaudami su e-parduotuvės Pigu.lt ekspertais aptarsime šiame straipsnyje.

Saugumas yra pagrindinis prioritetas

Nesvarbu, ar kūdikio dar tik laukiatės, ar jūsų vaikas jau neseniai išvydo pasaulį, tikriausiai jį saugojate labiau negu savo akis.

Perkant vaikišką vėžimėlį saugumas irgi turėtų būti jūsų pagrindinis prioritetas.

Siūlome jums ieškoti vaikiško vėžimėlio su saugumo funkcijomis, pavyzdžiui, patikimais stabdžiais ar net saugumo diržais.

Visos šios funkcijos yra dar svarbesnės, jeigu renkatės universalų vėžimėlį, galintį tarnauti ir kaip autokėdutė.

Ir galiausiai – įsigijus vaikišką vėžimėlį, būtinai laikykitės visų gamintojo pateikiamų instrukcijų ir nurodymų: rekomenduojamo amžiaus, svorio, naudojimo metodų ir pan. Taigi, jeigu įsigijote įprastą vaikišką vėžimėlį, nenaudokite jo bėgiodami – tam rinkoje yra specialių vežimėlių, kurie gali atlaikyti tokią įtampą ir aktyvų naudojimą.

Vėžimėliai būna įvairiausių tipų

Renkantis vaikišką vėžimėlį, reikia atsiminti, kad galite pasirinkti iš daugybės skirtingų tipų. Pasirinkite vėžimėlį, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius arba, jeigu turite galimybių (ir išskirtinius poreikius), galite įsigyti netgi kelis vėžimėlius.

Trumpai papasakosime apie dažniausiai sutinkamus vėžimėlių tipus:

  • Standartiniai: įprasti vėžimėliai, neturintys jokių ypatingų funkcijų.
  • Sportui ar bėgimui: dažnai stabilesni arba manevringesni, dažnai didesnius ratukus turintys vėžimėliai, sukurti greitam ėjimui arba bėgimui.
  • Kelioniniai: šie vežimėliai gali būti naudojami ir kaip autokėdutės.
  • Dvigubi: tai yra įprasti vėžimėliai, galintys talpinti net du kūdikius, todėl jeigu turite dvynukus, tai yra praktiškas pasirinkimas.

Ar jums reikia lengvo, ar sunkaus vežimėlio?

Svoris yra labai svarbus renkantis vaikišką vežimėlį – sportui sukurti bei kelioniniai vežimėliai paprastai yra šiek tiek sunkesni, nes jiems stabilumas yra būtinas, tuo tarpu standartiniai vežimėliai turėtų sverti ganėtinai nedaug, kad jums ar jūsų partneriui stumti ar net kelti vežimėlį nebūtų sunku. Paprastai lengvesni vežimėliai kainuoja šiek tiek daugiau, bet užmokėti verta – nepamirškite, jog prie svorio prisidės ir pats kūdikis, o kartais ir pirkinių maišai ar kiti daiktai.

Kai kurie modeliai gali būti netinkami naujagimiams

Jeigu turite naujagimį, būtinai patikrinkite, ar perkamas vežimėlis yra jiems tinkamas – kai kurie vežimėliai yra tinkami naujagimiams nuo pat vežimėlio įsigijimo, tuo tarpu kitiems reikia specialių priedų ir įrankių vežimėlio modifikacijai.

Apie kokybę išsiaiškinti padės internete esantys atsiliepimai

Visai kaip ir perkant automobilį, perkant vaikišką vežimėlį, būtina labai didelį dėmesį skirti ir jo bendrai kokybei ir jūsų asmeniniam komfortui, o stilius gali būti vertinamas kiek atsainiau. Taigi, skaitydami atsiliepimus ar netgi patys bandydami vežimėlį, turite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − keturi =

Kitos temos: