Testas „Ar esi subrendęs tėvystei?“

tėvystė

Neringos Laurinaitienės nuotr. www.neringosfoto.lt

Šis humoristinis testas jau 15 metų klaidžioja internete, bet vis tiek sukelia šypseną. Kiekviename pokšte yra ir racionalus grūdas – tėvystei reikia ruoštis.

Netvarkos testas

Ištepliok šokoladiniu sviestu sofą ir užuolaidas.

Įkišk rankas į ką tik palaistytų gėlių vazoną ir nusivalyk jas į neseniai išdažytas sienas.

Užmesk apgraužtą žuvį už spintos ir palik ten per vasarą.

Padus išsitepk pomidorų padažu ir stryktelk į baltai apvilktą patalynę.

Žaislų testas

Įsigyk Lego dėžę (tiks ir smulkūs akmenukai arba butelių kamšteliai). Paprašyk draugo, kad išmėtytų juos po visą butą. Užsimerk (dar geriau – užsirišk akis). Pabandyk pasiekti virtuvę arba vonią. Nerėk (įsivaizduok, kad kūdikis ką tik užmigo, gali jį pažadinti!).

Bakalėjos testas

Pasiskolink 1-2 nedidelius gyvūnus (geriausia – ožius) ir eik su jais apsipirkti. Nuolat juos stebėk ir parduotuvėje atlygink už viską, ką jie suėdė arba sudaužė.

Aprangos testas

Įsigyk didelį, piktą katiną. Įkišk jį į mažą tinklinę rezginę ir pasistenk, kad nė viena koja nekyšotų laukan.

Maitinimo testas

Nusipirk didelę guminę pūslę. Maždaug iki pusės pripilk į ją vandens. Pritvirtink prie lubų tvirta virve. Įsiūbuok. Bandyk į pūslės kaklelį įkišti arbatinį šaukštelį košės (grikiai arba ryžiai – geriausias pasirinkimas), apsimesdamas lėktuvu. Kai visas pūslės turinys išsilies ant grindų, švariai jas išplauk.

Naktinis testas

Pripilk 5 kg smėlio į nedidelį polietileno maišelį. Smėlį gerokai sušlapink. 20.00 valandą apsikabink maišelį ir sukis su juo valso žingsniu iki 21.00 valandos. Padėk maišelį ir nustatyk žadintuvą 22.00. Atsikelk, pasiimk maišelį ir bešokdamas sudainuok visas tau žinomas dainas. Sukurk dar dvylika savų ir dainuok jas iki 2.00 valandos ryto. Prisuk žadintuvą 5.00 valandai. Kelkis ir paruošk pusryčius. Šios dienotvarkės laikykis penkerius metus.

Atrodyk žvaliai.

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + = keturi

Kitos temos: