Geriausias būdas pirkti kavą – internetu

kava

Įsigyti net rečiausių rūšių arabikos niekada nebuvo taip paprasta. Pixabay.com

Pastarieji metai privertė keisti įpročius, tačiau puodelio kavos ritualas – niekur nepasitraukė. Priešingai. Šiuolaikinės technologijos, 4G ir 5G bei kurjerių tarnybos leidžia kavos megėjams išbandyti ne tik naujus kavos paruošimo receptus, degustacijas, bet ir užtikrino nuolatinį šviežių pupų tiekimą reikiamu momentu. Įsigyti net rečiausių rūšių arabikos niekada nebuvo taip paprasta – kavą internetu leidžia mėgautis šviežiai skrudintais, naujausiais kavos derliais  tiek sostinėje, tiek sodyboje Žemaitijos pakraštyje ar kur tik širdis geidžia.

 

Kokybė bei šviežumas

Didžiosios maisto prekių parduotuvės (jau nekalbant apie mažasias) negali užtikrinti kavos šviežumo. Lentynoje jos gali prastovėti kelis mėnesius, galbūt – net kelioliką. Tuo tarpu šviežiai skrudintos kavos pupelės aromatingiausios lieka apie mėnesį. Pirkdami kavą internetu iš skrudintojų kartu gaunate ir šviežumo bei kokybės garantiją (dažniausiai pakuojamos pupelės, skrudintos prieš kelias dienas).

Kava – į namus. Kad ir kur jie būtų

Net jei esate miestelyje, kuriame nėra jūsų ragautos ar pasiilgtos kavos, kurjeriai pasieks net atokiausius Lietuvos kampelius ir pristatys jūsų užsakytą kavą.

Jokio skubėjimo

Kavą renkamės pagal skonį, kiekvienas savo – individualiai. Kuomet yra plati galimybė rinktis – norisi neskubėti: sužinoti apie kavą daugiau, įsigilinti į skonio profilį, kilmę, galbūt paieškoti informacijos apie ūkį, arabikos rūšį ir apdorojimo būdą. Neskubėkite. Rinkdamiesi kavą internetu galite sau tai leisti. Tiesa, jeigu reikia rekomendacijos – galite klausti čia pat, tinklapyje ir gauti kompetetingą patarimą, kuris padės apsispręsti.

Paruošimo būdai

Kavą ruošiate puodelyje? O gal espresso aparatu? Visi niuansai apgalvoti. Galite išsirinkti ne tik pupelių skrudinimui (tamsiai (espresso), šviesiai (brew)). Galite įsigyti kavą pupelėmis arba maltą, pagal jūsų mėgstamą ruošimo būdą – malimas yra nepaprastai svarbu ir didžia dalimi lemia jūsų kavos puodelio kokybę. Galite pasirinkti reikiamą kiekį ar net įrankį kavai ruošti.

Kavos prenumerata

kava

Kavos skrudintojai siūlo pamiršti užsakymų rūpestį ir naudotis kavos prenumeratos paslauga. Pixabay.com

Ir taip turime kuo rūpintis. Kavos odisėjas norite tęsti, tačiau nebesirūpinti nuolatiniu jos užsakymu? O gal priešingai – atradote savo mėgstamiausią arabikos derlių ir norėtumėte jos nekeisti? Suprantama, todėl kavos skrudintojai siūlo pamiršti užsakymų rūpestį ir naudotis kavos prenumeratos paslauga: išsirenkate kavą, paruošimo būdą, kiekį ir galite būti ramus, kad kiekvieną mėnesį nustatytu laiku jūsų kavos lentyna bus papildyta šviežiai paskrudinta kava.

Plačiausią rūšinės kavos pupų pasirinkimą rasite huracan.lt. Išbandykite kavos prenumeratą – pasikeitus aplinkybėms ją galėsite nutraukti ar suatabdyti.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = trys

Kitos temos: