Norite išskirtinio gimtadienio? Laukia švenčių centras „Mažasis genijus“

Prieš 16 metų, kai pradėjome savo veiklą, supratome, kad smagios pramogos turi būti prasmingos. Todėl mūsų tikslas – ne tik džiuginti ir stebinti, bet ir ugdyti.

Švenčių centras „Mažasis genijus“ – tai naujas projektas, kuris sukurtas su meile ir skirtas visai šeimai. Mes įgyvendinome savo geriausias idėjas, todėl erdvė pripildyta lavinamųjų priemonių pažintinei, protinei, kūrybinei, fizinei veiklai ugdyti. O tai svarbi sąlyga augti visavertei asmenybei.

Tai jaukus, FANTASY stiliaus 100 kv. m. žaidimo kambarys, skirtas vaikų ir šeimų šventėms, moksleivių renginiams. Žaidimo kambario erdvės kiekvienai amžiaus grupei:

3–5 metai – SMALSIUKŲ ZONA – tai įvairių įrenginių visuma, sutalpinta į specialią „laboratoriją“,  lavinanti vaikų smulkiąją motoriką, pojūčius, mąstymą ir įsiminimą. Čia vaikai turi galimybę tyrinėti ir tenkinti savo smalsumą.

5–7 metai – PAŽINIMO LAIPYNĖS –  įveikdami išskirtinį kliūčių ruožą, vaikai tampa drąsesni, nugali baimes, lavina lankstumą. Tai kūno galimybių pažinimas: pusiausvyros ir balansavimo įgūdžių lavinimas, gebėjimas greitai jungti judesius į derinius, atsipalaidavimo menas besikeičiančių spalvų kamuoliukų baseine. Ir kokia vaikystė be sūpynių ir hamakų?!

7–12 metų – ATRADIMŲ DŽIAUGSMAS – tai gausybė loginio mąstymo ir kūrybinių užduočių. Tai PLAY STATION šokių čempionatai, karaokė, stalo žaidimai, galvosūkiai, piešimo siena, piešimas smėliu, vaidmenų žaidimai, programos su nuotykiais (ESCAPE ROOM).

12–15 metai – KŪRYBIŠKUMO IR BENDRAVIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS – neoninės diskotekos su konkursais, šokių čempionatai, karaoke, vaidmenų žaidimai, programos su nuotykiais (ESCAPE ROOM) pagal amžių.

Visai šeimai! Sukurta mažiems, bet tinka dideliems.

Centro veikla:

Gimtadieniai. Pas mus galima švęsti vaiko, paauglio, tėvelių, močiutės, senelio gimtadienius.

Šeimos šventės. Čia galite švęsti krikštynas, Pirmąją Komuniją, Kalėdas. Galimi draugų su šeimomis, mamų su vaikais pasibuvimai ir t.t.

Renginiai moksleiviams. Bendradarbiaujame su mokyklomis ir galime organizuoti šventę visai klasei (mokslo metų pradžiai, vaikų gimtadienius, kalėdinį vakarėlį, išleistuves).

Dienos stovyklos. Pradinių klasių moksleiviams vaikų atostogų metų siūlome turiningą, pažintinę programą.

Mokymai. Veikia neformalaus ugdymo užsiėmimai ir mokymai: robotikos akademija, magijos ir iliuzijos mokykla, menų terapijos studija, asmenybės ugdymo kursai „Lyderių mokykla“.

www.mgeninjus.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − = 4

Kitos temos: