Tokio prizo dar nebuvo: laimėkite savo vaikui svajonių traukinį

Skubėkite dalyvauti konkurse Mamos žurnalo FB paskyroje ir gruodžio 20 laimėkite įspūdingiausią metų dovaną – didžiulį LEGO® DUPLO®  traukinį.

Naujieji LEGO® DUPLO®  traukiniai – tai didžiausia pastarojo dešimtmečio naujovė. Dabar mažyliai ir priešmokyklinio amžiaus vaikai gali tapti traukinio su lengvai valdomu „stumk–važiuok“ varikliu mašinistais.

Be to, šie traukiniai turi 5 veiksmo kaladėles, kurios priverčia traukinį atlikti keletą paprastų funkcijų, o vaikai gali mokytis pirmųjų programavimo pagrindų. LEGO DUPLO traukiniai – tai pirmieji DUPLO žaislai, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu, pasitelkus mobiliąją programėlę. Susipažinkite su pirmaisiais LEGO DUPLO rinkiniais, kurie vaikų žaidimui suteikia pramogą ir programavimo patirties.

Mokosi žaisdami ir smagiai leisdami laiką

Penkios spalvotos veiksmo kaladėlės žaidimą perkelia į naują,  tikroviško pasaulio lygmenį. Bet kur ant bėgių padėdami skirtingas veiksmo kaladėles, vaikai gali nuspręsti, kokį veiksmą turi atlikti virš jų pravažiuojantis traukinys: įjungti šviesas, garso signalą, stabtelėti pasipildyti kuro atsargų, sustoti ar pakeisti kryptį. Veiksmo kaladėlės suteikia ne tik papildomų funkcijų smagiam žaidimui, bet ir žadina vaikų smalsumą pažinti ir žengti pirmuosius programavimo žingsnius.

Išmanioji programėlė žaidimui LEGO DUPLO traukinių rinkiniai vaikams suteikia dar daugiau patirčių: mažyliams patiks ne tik konstruoti  bėgius ir  traukinį, bet ir valdyti jį nuotoliniu būdu. Kiekviena veiksmo kaladėlės funkcija ir mobilioji programėlė mažylius įkvepia naujiems atradimams ir žaidimo būdams. Jie gali pakrauti krovinį į traukinį, pataisyti žibintus, naudodami spalvotas lemputes, padėti mašinistui nuplauti lokomotyvą po ilgos kelionės.

Traukinys turi naują „stumk–važiuok“ variklį, todėl vaikai lengvu prisilietimu gali priversti traukinį važiuoti arba sustoti. Be to, nebereikia žaislo įjungti ar išjungti mygtuko paspaudimu.

Sukurtas vaikams, bet patiks ir tėvams!

Visi LEGO DUPLO traukinių rinkiniai su dvigubai didesnėmis nei klasikinės LEGO kaladėlėmis sukurti priešmokyklinio amžiaus vaikams. Jais žaisdami mažyliai mokosi konstruoti ir perkonstruoti, kurti žaidimus vaidmenimis, lavinti rankų–akių koordinaciją ir motoriką. Žaidimas vaikams – tai natūralus būdas pažinti pasaulį ir mokytis bendrauti. Kadangi tėvai dažnai būna savo vaikų žaidimų asistentais, smagiai leisdami laiką kartu, tėveliai irgi gali pasinerti į vaiko pasaulį bei sustiprinti tarpusavio ryšį.

LEGO® DUPLO® Garvežys (10874)

Valdyti traukinį taip paprasta, kad tai gali daryti net dvimetis. Jei pasibaigs kuras, sustabdykite traukinį ir prikraukite anglių, tik nepamirškite ant bėgių padėti veiksmo kaladėlės, kad į stotį atvykstantis traukinys įjungtų garso signalą. Rinkinyje yra dvi LEGO DUPLO figūrėlės ir viena gyvūno figūrėlė.

LEGO® DUPLO® Krovininis traukinys (10875)

Žaisdami šiuo nuostabiu rinkiniu, vaikai gali patirti, ką reiškia būti krovininio traukinio mašinistu, kapitonu ar net valdyti gervę, kuria teks rimtai pasidarbuoti iškraunant didelį krovinį iš vagono. Laivo kapitonas ką tik atgabeno kavinei šviežios žuvies ir uoste nuleidžia laivo inkarą. Baigę darbus, kapitonas, mašinistas ir draugai susitiks kavinėje pasidalinti dienos įspūdžiais.

Daugiau informacijos ieškokite: www.LEGO.com.

Nauji LEGO® DUPLO®  traukiniai keičia žaidimo taisykles

Sukurta mažiems vaikams

Smagus žaidimas traukiniais sukurtas 2–5 metų vaikams.  Tačiau tėvams irgi bus smagu prisijungti prie linksmybių!

Mokytis galima pramogaujant ir žaidžiant 

Šie traukiniai yra protingi! Jie vykdo funkcijas, kurias galima valdyti 5 veiksmo kaladėlėmis arba nuotoliniu būdu, pasitelkus išmaniąją programėlę. Įprastas ir skaitmeninis žaidimas dar niekada nebuvo toks smagus!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 4 = penki

Kitos temos: