TOP10 būtinų krikštynų nuotraukų

krikstynu-nuotraukos-fotogidas-27

www.fotogidas.lt nuotrauka

Tokios šventės kaip krikštynos būna tik kartą gyvenime, todėl nuotraukos vaidina svarbų vaidmenį atsiminimams. Juolab, kad patys dar būname pernelyg maži, kad prisimintume šią savo šventę, tačiau krikštynų fotografas ją įamžina taip, kad į nuotraukas smagu žvelgti net ir po dvidešimties metų. Kokių kadrų nevalia praleisti? Aptarkime krikštynų foto TOP10.

 1. Pasiruošimo akimirkos

Pasiruošimas krikštynoms – smagus ir žaismingas procesas, kuriame gali dalyvauti ir krikštynų fotografas. Tai proga įamžinti vaiką dar prieš krikštą, galbūt užkandžiaujantį ar mėginantį apsiauti batukus.

 1. Krikšto rūbeliai ir simboliai

Tai miela smulkmena, kuri bendroje krikštynų fotosesijoje neišryškės, tačiau verčiant fotoalbumą suteiks tam tikrą nuotaiką. Krikšto drabužėlis, žvakė, bateliai ir kiti atributai gali dailiai įamžinami vieni arba tuo momentu, kai tėvai juos parodo vaikučiui.

 1. Krikšto ceremonija

Visi krikštynų fotografai žino, kad svarbiausia krikšto ceremonijos akimirka – apliejimas vandeniu. Nors daugelis kūdikių reaguoja verksmu, ši akimirka ir yra emocinga, todėl ją tiesiog būtina įamžinti. Taip pat svarbus ir simbolinis vaiko perdavimas krikštatėviams bei kitos krikšto apeigų dalys.

 1. Pirmosios akimirkos po krikšto

Tai nesuvaidintų emocijų kupina akimirka, kurios krikštynų fotografas negali praleisti. Po krikšto iš bažnyčios visi išeina švytinčiais veidais ir pakylėta dvasia – tai magiška atmosfera.

 1. Susipažinimas su krikšto tėvais
  www.fotogidas.lt nuotrauka

  www.fotogidas.lt nuotrauka

Krikštynų fotosesija turi atiduoti duoklę krikštatėviams, todėl nuotraukos su jais tiesiog privalomos. Vaikučio susipažinimas, pirmieji žvilgsniai ir nedrąsūs prisilietimai – visa tai labai švelnios ir mielos akimirkos vertos nepaliaujančio fotoaparato spragsėjimo.

 1. Šeimos nuotrauka

Krikštynose dalyvauja visa šeima – krikštijamo vaikelio tėvai ir vyresni broliukai bei sesutės. Visi pasipuošę, todėl geresnės progos šeimos nuotraukai tiesiog nėra. Pasinaudokite ja ir krikštynų fotografas įamžins Jūsų gražią šeimą.

 1. Vaikučio portretas

Jei vaikas yra gerai nusiteikęs ir noriai domisi aplinka, būtinai paprašykite, kad krikštynų fotografas padarytų portretinę nuotrauką. Tokios nuotraukos, kuriose mažasis pasipuošęs krikštui visada atrodo dailiai ir tinka įsirėminti.

 1. Bendra nuotrauka

Nors bendras nuotraukas kai kas laiko nemadinga seniena, jos taip pat gali būti smagios. Be to, taip parodysite dėmesį visiems svečiams, kurie atvyko pasveikinti Jūsų šeimos krikštynų proga. O jei dalyvauja vyresnių giminaičių, pavyzdžiui, mažylio seneliai, bendra nuotrauka jiems tikrai patiks.

 1. Krikštynų dovanos

Per krikštynas mažieji sulaukia daugybės dovanų, kurios būna dailiai supakuotos. Nusifotografuokite jas prisiminimui arba sudėkite taip, kad taptų fonu dar vienam jaukiam ką tik pakrikštyto mažylio portretui.

10. Krikštynų tortas

Krikštynų tortas – vienas iš svarbiausių šventės atributų, todėl negalima jo pamiršti. Žaismingos vaikiškos dekoracijos torto dekoracijos netrukus bus suvalgytos, todėl suskubkite jį įamžinti – torto nuotrauka ar jį skanaujantis mažylis tikrai papildys krikšto nuotraukų albumą!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du + 8 =

Kitos temos: