Ar korepetitorius – tik silpnam mokiniui?

mokykla

Pixabay,com

Neretai papildomo ugdymo arba, kitaip tariant, korepetitorių paskirtis yra ne visiškai tiksliai apibrėžiama. Dažnai pasitaikantis įsitikinimas, kad korepetitorių pamokos skirtos tik silpniems mokiniams, kuriems sunkiai sekasi mokykloje.

Nors ir negalima griežtai neigti šio požiūrio, jis neatskleidžia kito korepetitorių tikslo – padėti gabiems ir akademiškai stipriems mokiniams pasiekti dar geresnių rezultatų ir stiprinti jau turimas žinias papildant jas išsamesne informacija. Šių dienų kontekste papildomas ugdymas yra ne tik akademinių disciplinų mokymas, bet ir jaunųjų asmenybių formavimas.

Papildomo ugdymo mokykla „Alfa klasė“, kurioje paslaugas teikia korepetitoriai, vaikų ir paauglių psichologas ir logopedas pristato savo požiūrį į šių dienų mokymą ir teikiamas paslaugas.

Vadovaudamasi XXI amžiaus švietimo vertybėmis, „Alfa klasė“ siekia išpildyti kiekvieno mokinio asmeninius lūkesčius, o atsižvelgus į ankstesnes mokymosi patirtis ir mėgstamas veiklas, yra taikomos individualizuotos ugdymo metodikos. Užsiėmimų metu svarbi ne tik akademinė mokinių pažanga, bet ir jų emocinis saugumas, todėl čia mokiniai yra mokomi nebijoti klysti. Mokykloje dirbantys mokytojai yra jauni savo srities specialistai, kurie geba sukurti artimą ryšį su mokiniu ir tokiu būdu atskleisti stipriąsias jo puses. „Alfa klasėje“ mokomasi ne tik akademinių disciplinų, bet ir ugdomas emocinis intelektas, kuris padeda mokiniams atpažinti, suprasti ir įvardinti savo ir kitų emocijas, taip pat tinkamai jas valdyti. Pamokų kokybė vertinama mokytojams suteikus grįžtamąjį ryšį apie mokymosi progresą, psichologinę mokinio būklę pamokų metu ir iškilusius sunkumus.

„Alfa klasėje“ nesilaikoma įprasto mokytojo-mokinio hierarchijos principo, kuris visą mokymosi procesą patalpina į griežtus rėmus, čia formuojama nuostata, kad mokslas = FUN, todėl mokytojas ir mokinys yra tarsi bičiuliai, mokantys vienas kitą naujų dalykų. Mokiniai yra ugdomi kaip stiprios, veržlios asmenybės, nebijančios išreikšti ir pagrįsti savo nuomonę, taip pat gebančios iš faktų gausybės atsirinkti patikimą informaciją, ją interpretuoti ir sisteminti.

„Alfa klasėje“ laukiami visi – nuo priešmokyklinukų, dar tik pradedančių žengti pirmuosius žingsnius mokslo pažinimo kelyje, iki dvyliktokų, įvairių kursų studentų ar norinčių įgyti naujų žinių – suaugusiųjų. Jauniausiam mokiniui čia vos 2, o vyriausiam – 66 metai!

„Alfa klasėje” dirba:
matematikos korepetitoriai
lietuvių kalbos korepetitoriai
fizikos korepetitoriai
biologijos korepetitoriai
chemijos korepetitoriai
istorijos korepetitoriai
informatikos korepetitoriai
anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir rusų kalbos korepetitoriai

Patyrę „Alfa klasės“ mokytojai padeda pasiruošti brandos egzaminams, olimpiadoms, konkursams, taip pat stojimams į prestižines Lietuvos gimnazijas bei padeda gilinti žinias ir geriau suprasti mokomuosius dalykus visų klasių mokiniams. Taip pat rengiamos pasiruošimo programos IELTS ir SAT egzaminams, kurie būtini planuojant studijuoti užsienyje, teikiamos tarptautinių universitetų konsultacijos, kurių metu sudaromas pageidautinų universitetų sąrašas, pildomos stojimo paraiškos, mokomasi rašyti motyvacinį laišką, tobulinama rašyba ir viešas kalbėjimas, ruošiamasi atrankos interviu pokalbiui ir aptariami kiti su stojimu susiję klausimai. Tarptautinių programų moksleiviams (GCSE, IB, A/AS Levels) padedama pagilinti mokomųjų dalykų žinias ir ištaisyti mokymosi spragas, o tiems, kurie dar nėra apsisprendę kokią studijų programą pasirinkti, suteikiama galimybė pažinti įvairias programas ir išsirinkti tą, kuri  labiausiai atitinka asmeninius gebėjimus, lūkesčius bei ambicijas.

Mokyklos tikslas – įrodyti, kad kiekvienas mokinys, kartu su „Alfa klasės“ kolektyvu, gali pasiekti savo tikslą ir įgyvendinti net didžiausias savo svajones.

Užsiėmimus kontaktiniu veda korepetitoriai Vilniuje ir Kaune, o nuotoliu – ir visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę ant pateiktos nuorodos: https://alfaklase.lt/

Su „Alfa klase” galite susisiekti šiais kontaktais:

+37060246642
+370 64556105

egle@alfaklase.lt
debora@alfaklase.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 2 = vienas

Kitos temos: