CUT MY FASHION – stilius visada su Tavimi

laisvas stilius

„Laisvas stilius“ savininkai Adas ir Ernesta su sūneliu

Mūsų maža istorija prasidėjo kelyje iš mažo Pasvalio miestelio į sostinę, pamenu, kad automobilyje grojo muzika. Tuomet, mes nežinojome, kur važiuojame, bet dabar tvirtai stovime ant savo kojų ir žinome, kokiame kryptimi norime judėti.

Pasiklydome ne kartą, net 5 metus atsakingai dirbome, kol radome ir įsigijome svajonių siuvyklą, kurios taip ieškojome, ir dabar esame čia, po CUT MY FASHION stogu. Sako, svajokite atsargiai, nes svajonės pildosi, bet tai, kokia ilga ir įdomi istorija slepiasi už svajonės įgyvendinimo, supranta  tik tie, kurie žino, kiek pastangų reikia įdėti ir „perdegimų“ tenka įveikti…

Taigi iš pradžių mes buvome tik dviese MB „Laisvas stilius“ savininkai: Adas ir Ernesta. Dabar mūsų komanda – jau 7 žmonės. Turiu pasakyti, velniškai talentingi ir užsispyrę žmonės, kurie niekada nesustojo tikėti tuo, ką daro. Žavioji Ernesta, nuskambės gal ir keistai, bet tik dabar įsiregistravo į siuvėjų kursus, ji visuomet skubanti ir lekianti per gyvenimą, tarsi vėjas. Pagal specialybę – želdinių dizainerė, tačiau širdyje – tikra menininkė, laisvos sielos žmogus, todėl ji yra mūsų idėjų generuotoja ir įkvėpimas.

laisvas stilius

Mūsų misija – atskleisti jūsų grožį, suteikti patį aukščiausią komforto ir kokybės jausmą, koks tik įmanomas

Aš – Adas, iš prigimties esu atkaklus, savo tikslų siekiantis žmogus, nepatikėsite, buvau statybininkas, tačiau jau 5 metus kaip vijurkas sukuosi drabužių kūrimo versle. Pirmiausia – kaip fotografas. Neslėpsiu, ilgai ir atsakingai ruošiausi, mokiausi, įdėjau begalę pastangų, kad suprasčiau, kaip reikia fotografuoti žavingas ne tik gyvenimo, bet ir modelių, vilkinčių mūsų gaminius, akimirkas. Be fotografijos, dar esu atsakingas už marketingą, reklamą ir pardavimus. Be meilės darbui negalėčiau tiek daug daryti, todėl viskas, ką darau, – iš širdies.

Ir, kas svarbiausia, reikia nepamiršti mūsų didžiausio pagalbininko! Tai Herkus – mūsų mažasis padėjėjas, įkvepiantis siekti savo didžiausių tikslų!

Viskas prasidėjo 2015 metais nuo internetinės prekybos, kai prekiavome tik internete, o gaminius siuvome tik kitose siuvyklose, tačiau dabar esame lūžio ir augimo taške. Įsigijus nuosavą nuostabią ir profesionalią siuvyklą, atėjo metas priimti naujus iššūkius ir užkariauti ne tik Lietuvą, bet ir Europą lietuviška kokybe. Mūsų konstruktorių, siuvėjų ir dizainerių komanda plečiasi ir tobulėja kiekvieną dieną – mes augame ir tikimės, kad augsite kartu su mumis. Kad liksite ištikimi lietuviškos kokybės etalonui, stiliui, tvariai madai ir elegancijai.

Mūsų misija – atskleisti jūsų grožį, suteikti patį aukščiausią komforto ir kokybės jausmą, koks tik įmanomas. Tad kviečiu įsileisti naujus mados vėjus į savo spintas. Įkvėpk save ir kitus stiliumi ir elegancija. Kviečiu suktis vėjyje su pačiomis gražiausiomis suknelėmis, dailiais kostiumėliais ir šypsotis, nes nieko nėra geriau, kai įsigytas rūbas: kokybiškas, ilgaamžiškas ir puošiantis. Nieko nėra geriau, kai aiškiai žinai, kad savo garderobe turi tai, kas tave pačią paverčia Svajone, žydinčia visomis pavasario spalvomis.

www.cutmyfashion.lt

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni + = 11

Kitos temos: