Kaip išsirinkti tokias kepures, šalikus ar pirštines, kuriuos būtų paprasta apsimauti ir malonu dėvėti

Kepurė nuotraukoje: dydžiai 19–51, kaina 19,99; Šalikas nuotraukoje: dydžiai 70, 80, kaina 17,99; Pirštinės nuotraukoje: dydžiai 1–3, kaina 16,99

Daugelis mamų rudens nelaukia vien dėl to, kad rytinis susiruošimas į darželį ar mokyklą trunka kur kas ilgiau nei vasarą. O šiltai apsikamšyti rudenį labai svarbu, nes ausytės, gerklė ir nosis yra tos jautrios vietos, kurias labiausiai mėgsta virusai.

Pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti tokias kepures, šalikus ar pirštines, kuriuos būtų paprasta apsimauti ir malonu dėvėti.

Tegul išsirenka pats

Paprastai vaikai muistosi ir verkia, kol mamos juos rengia šiltais kombinezonais ir „užsandarina“ visas atviras kūno vieteles. Apsirengti bus lengviau, jei tai bus paties vaiko išsirinkti drabužėliai ar aksesuarai. Surenkite pramogą – nueikite į parduotuvę kartu, tegul jūsų mažylis pats nusprendžia, kokią kepurę, pirštines ar šaliką jis norėtų dėvėti šį rudenį. Juk pasirinkimas didžiulis – nuo puoštų gyvuliukų ir žvėrelių aplikacijomis iki raštuotų, margų ar vienspalvių.

Visada verta kepurę pirkti kartu su vaiku ir dėl dar vienos priežasties: tik pamatavę matysite, kuris modelis geriausiai priglunda prie galvytės. Kiekvieno vaiko galva anatomiškai skirtinga, tad, nors dydis ir tinka, vienas modelis gali būti patogesnis nei kitas. Trikotažinės ar mikroflyso kepurės yra elastingesnės, gali temptis, o austos medžiagos kepurė mažai keičia savo formą, tad tokią kepurę perkant visada patariama matuoti.

Kepurės forma

Jei vaikas jau eina į darželį, bet nėra toks savarankiškas, kad visada stropiai užsisegtų sagas, užsirištų šaliką, geriausia išeitis yra kepurė ir šalikas viename – vadinamieji šalmai. Juos labai paprasta ir patogu užsimauti. Vaikai greitai išmoksta tai padaryti savarankiškai ir būna labai išdidūs, kad gali pasakyti „aš pats“. Šalmiukai labai patogūs lakstant, judant, nes vaiko kaklas niekada nebus nuogas, gerklytė neperšals.

Šalmiuko modelį rinkitės pagal sezoną: rudeniui tiks viengubas, žiemai – dvigubas, su pašiltinimu.

Patogus šalikas

Jeigu šiam rudeniui nusprendėte įsigyti kepurę ir šaliką atskirai, atkreipkite dėmesį, kad šalikas būtų patogus, ne per ilgas. Minkšto mikroflyso šalikas gali būti su lipdukais, tada užtenka užsivynioti apie kakliuką ir sutvirtinti lipduku. Toks šalikas nenuslys, neatsiriš, neverš. Ir vėl – išmokęs šaliką užsirišti (tiksliau, užsisegti) savarankiškai, vaikas bus labai išdidus, kad nereikia prašyti mamos ar auklėtojos pagalbos.

Lipdukais gali būti užsegama ir kaklaskarė. Šį aksesuarą labai pamėgusios mamos ir savo garderobe, nes kaklaskarė gali būti labai stilinga įvaizdžio dalis. Vaikiškos kaklaskarės būna apvalios, kaip ir suaugusiųjų, arba trikampės, sutvirtinamos lipduku. Jas vaikai greitai pamėgsta, nes švelnios, minkštos ir šiltos mikroflysinės kaklaskarės, tinkamos rudeniui ir žiemai, maloniai priglunda prie odos ir šildo ne tik lauke, bet ir vėsesnėje patalpoje.

Kepurė nuotraukoje: dydžiai 39–51, kaina 16,99; Šalikas nuotraukoje: dydžiai 70, 80, kaina 10,99

Atšvaitas – būtina aprangos dalis

Atsakingi gamintojai pasirūpina, kad viršutiniai lauko drabužėliai turėtų vieną ar kelis atšvaitus tamsiam paros metui. Jeigu jūsų vaiko striukė vis dėlto be atšvaitų, rinkitės tokias kepurytes ir pirštines, kuriose prisiūti atšvaitai. Jūsų mažylis tamsoje bus saugesnis.

Kad rankytės visada būtų šiltos

Net ir mūsų, suaugusiųjų, pirštinės mėgsta išeiti pasivaikščioti po vieną… Tad ar gali pykti ant vaiko, kuris ir vėl pametė pirštinę? Galbūt išeitis būtų pirštinės, sutvirtinamos lipdukais, o tarpusavyje susegamos tam tikrais segtukais. Lipukais galima reguliuoti pirštinių plotį ir prigludimą prie rankytės. O kad pirštinės nepasimestų, šonuose turi specialius segtukus ir nenešiojamos gali būti susegtos. Šaltam ir šlapiam sezonui verta įsigyti ir neperšlampamo audinio pirštinytes. Kol vaikas dar mažiukas, patogiau kumštinės, kiek vyresnis vaikutis jau mokės užsimauti ir pirštuotas.

Linkime džiaugtis nepakartojamomis rudens spalvomis ir nesušalti!

MERGAITĖMS

BERNIUKAMS

Laukiame Jūsų apsilankančių:Logo_sterntaler_3

Vilniuje
PC AKROPOLIS , parduotuvė „Sterntaler“, Rygos alėja 165
PC OGMIOS MIES TAS , parduotuvė „Sterntaler“, Verkių g. 29

Kaune
PC MOLAS , parduotuvė „Sterntaler“, K. Baršausko g. 66A
PC AKROPOLIS ”, parduotuvė „Sterntaler“, Karaliaus Mindaugo pr. 49, III a., Karmelitų al. 41

Klaipėdoje
PC AKROPOLIS , parduotuvė „Sterntaler“, Rusų al. 195

E. parduotuvė: Sterntaler.lt
www.sterntaler.lt
www.facebook.com/sterntaler.lietuvoje

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − 6 =

Kitos temos: