Kaip tinkamai pasirinkti skutimosi priemones?

Nėra baisesnio dalyko veido odai, negu bukas skutimosi peiliukas

Skutimasis – ritualas, kurį turi žinoti visi  vyrai. Bene svarbiausia šio ritualo dalis – tinkamai parinktos skutimosi priemonės, pradedant skutimosi peiliukais ir baigiant losjonu po skutimosi. Šiandieninė rinka yra tiesiog užpildyta su kaupu šiomis priemonėmis.

Tačiau tai nereiškia, jog jos visos kokybiškos. Tad, pirmiausia reikėtų pradėti nuo patikimų prekybos vietų pasirinkimo. Jeigu vieni ar kiti prekybininkai gali pasiūlyti itin platų skutimosi priemonių pasirinkimą, tai reiškia, jog turėsite galimybę išsirinkti vienos kompanijos gaminamus gaminius. Tai būtų labai teisingas sprendimas. Jeigu, sakykim, jums tiko vieno prekės ženklo losjonas prieš skutimąsi, tai labai ir net labai  tikėtina tiks ir kitos jų priemonės. Išbandyti verta.  Užsukite https://www.drogas.lt/vyrams/skutimasis/skustuvai-peiliukai/c/H201 ir išsirinkite sau tinkamiausius sprendimus.

Kaip tinkamai naudoti skutimosi peiliukus?

Bene pagrindinis skutimosi proceso etapas – pats skutimas. Nėra baisesnio dalyko veido odai, negu bukas skutimosi peiliukas. Šiandien bene visi skutimosi prietaisai  turi papildomą drėkinimo juostelę. Kam ji reikalinga? Atsakome  – jei matote, kad ta juostelė jau nebespalvota – laikas keisti galvutę. 

Antra – niekada nesiskuskite sausai. Jokiu būdu negali taupyti šioje vietoje. Tiesiog būtina naudoti kokį nors skutimosi gelį arba putas, kadangi tokiu būdu sudaroma savotiška odos apsauga nuo negailestingų plieninių ašmenų. Be to, šios priemonės minkština plaukelius, kas papildomai palengvina skutimąsi. 

Atrodo, šie dalykai jau yra savaime suprantami, tačiau daugelis vyrų vis dar pamiršta tas paprastas tiesas. Paskui negali atsistebėti, kodėl jiems taip peršti odą tose vietose, kuriose skutosi. Taigi, pasirūpinkite savimi. 

Paprastos, bet labai naudingos skutimosi taisyklės

Kaip jau minėjome, skutimosi taisyklės yra visiems gerai žinomos ir gana paprastos, bet daugelis vyrų vis dar pamiršta jas. Kad išvengtumėte nemalonių pojūčių po skutimosi, priminsime:

  • Skuskitės tik  po prausimosi duše. Dušo šiluma atvers poras ir suminkštins plaukelius.
  • Rinkitės  aukštos kokybės skutimosi produktus, tinkamus jūsų odai ir gyvenimo būdui.
  • Būtinai skuskite  plaukelių augimo kryptimi – taip išvengsite plaukelių įaugimo.

Jeigu norite, kad skutimasis būtų tikrai kokybiškas ir komfortiškas, reiktų nepamiršti keleto taisyklių, kurių dera laikyti ir po skutimosi. Pirma – nusiprausus po skutimosi, atvėsinkite  veidą vėsiu rankšluosčiu. Antra – nepamirškite kiekvieną kartą naudoti  drėkinamąjį ir raminamąjį balzamą po skutimosi. Galiausiai – netaupykite priemonių skutimuisi sąskaitą. Jūsų oda jums už tai bus dėkinga. 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję strapsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 − = trys

Kitos temos: