Knygutės, kurias rekomenduoja vaiko raidos specialistai

Knygutės svarbios vaiko raidai nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Jos ne tik pramoga, smagus užsiėmimas kartu su mama ar tėčiu, bet ir neišsenkantis pažinimo šaltinis. Kūdikiui tai puikus būdas pažinti pasaulio spalvas, garsus ir formas, o kiek ūgtelėjusiam vaikui – gamtos ir kultūros paslaptis. Iš knygų mes mokomės bendrauti.

Knygutė bus geriausia dovana Rugsėjo 1-osios proga, net jeigu mažylis dar neina į mokyklą!

***

Beata Nicholson, Dovydas Čiuplys, Vytautas Leistrumas

Šiaudas, žarija ir pupa

Iliustruota ir įgarsinta nuotykinė istorija, papildyta muzika ir linksmais garsiniais intarpais, sužadins vaiko vaizduotę bei norą skaityti, o dideli mygtukai leis vaikui savarankiškai klausytis pasakos daugybę kartų.

Romana Romanyšyn, Andriv Lesiv

Kaip Karas pakeitė Rondą

 Ukrainiečių autorių dueto sukurtas pasakojimas, jautriai atsakantis į klausimus apie karą.

Ar pavyks miesto gyventojams drauge apginti savo ypatingąjį Rondą? Ar po Karo viską galima atkurti ir sutvarkyti? Kodėl Rondo mieste pražysta skaisčiai raudonos aguonos?

Metų laikai. Muzikinė kelionė su Vivaldžiu

Nuostabi Antonijaus Vivaldžio muzika, specialiai mažiems pirščiukams lavinti pritaikyti ranteliai ir nuolat besikeičiantys margaspalviai metų laikai pakerės ir ilgam prikaustys mažylių dėmesį.

Audronė Kvietkutė

Rytės ratai

Kokie nepakartojamai įdomūs būna RATAI! Vieni rieda žeme, kiti sukasi danguje, o treti apsigyvena skubančių močiučių virtuvėse ar priverčia tėvelius imtis rimtų matematinių skaičiavimų. Mažoji Rytė trokšta apie juos visus kuo daugiau sužinoti!

Gabjota Alūzaitė, Agnė Nananai

Nuo ryto iki vakaro

Paveikslėlių knyga, iliustruojanti vieną šiuolaikiškų miestiečių dieną didmiestyje ir ūkininkų dieną kaime – nuo ryto iki vakaro. Klausimai ir užduotys skatins vaiko pastabumą, norą ieškoti ir surasti bei skaičiuoti.

Sam Taplin, Jennifer A. Bell

Laikas miegoti, lokiuk

Susikibę už rankų, lokiukas su tėčiu leidžiasi į kelionę po mingančius laukus ir pievas. Jauki eiliuota vakaro pasakaitė mažiesiems padės nurimti ir pasiruošti saldžiai miegoti.

Šviečiančios lempelės kiekviename atvarte!

 

baltoslankos.lt

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − vienas =

Kitos temos: