Taisyklingai laikysenai –  mankšta mergaitėms (7–14 metų)

Vaikų augimo laikotarpiu tėveliai turėtų atkreipti dėmesį į savo mažųjų sveikatą. Dabar didelė problema – pasyvus gyvenimo būdas. Ypač, tai aktualu tampa rudeniop, kai vaikai pradeda lankyti mokyklą, kurioje daug laiko praleidžia sėdėdami, nešioja kuprines, tampa mažiau aktyvūs, lyginant su vasaros atostogomis.

Žinoma, prie to prisideda ir išmanieji įrenginiai, tokie kaip telefonai, kompiuteriai, į kurių ekranus ilgesnį laiką žiūrėdamas vaikas vargina savo viršutinius stuburo slankstelius bei kaklo raumenis. Vaikams dažnai diagnozuojama netinkama laikysena, pečių, kaklo skausmai, stuburo iškrypimai. Norint išvengti problemų vyresniame amžiuje, svarbu nedelsti ir priemonių imtis iškart.

Viena iš priemonių netaisyklingai laikysenai koreguoti treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ yra vykstanti mankšta mergaitėms (7–14 m). Mankštos metu didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių taisyklingai laikysenai, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemų stiprinimui. Ši mankšta lavina ir visas fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, treniruoja funkcinę jėgą.

Mankšta skirta 7–14 metų amžiaus mergaitėms.

Mankšta mergaitėms vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 16 val.

Kaina 45 €/mėn.

Mankštos vyksta nuo rugsėjo iki birželio mėn.

Tėveliai!

Jei kyla abejonių, ar mergaitei patiks mankšta, kviečiame išbandyti! Pirmos treniruotės kaina – 5 Eur.

Rekomenduojame į mankštą registruoti mergaites visam mokslų sezonui –juk tik reguliarus treniruočių lankymas atneš teigiamų rezultatų.

Daugiau informacijos: vijapinavija.lt

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki − 4 =

Kitos temos: