Pasportavusios iš ryto ne tik pasisemsite energijos, bet ir visą dieną valgysite mažiau, nes…

Kalanetika „Vijoje Pinavijoje“

Darniai, anksti pradėtas rytas su mankšta – reikšmingiausia dienos dalis. Savijauta, atsikėlus anksti, visą dieną būna žvali ir džiugi, lengviau nurimti, lengviau dirbti ir darniai išgyventi dienos metu sutinkamas įvairias situacijas.

Ankstyvą rytą jaučiama tam tikra nepaprastai, tobulai tinkama ore tvyranti atmosfera užsiimti sportu. Tad pabandykite ir jūs pradėti savo rytą su mankšta!

Treniruočių studija „Vija Pinavija“ kviečia rytus pradėti su lėtesnio intensyvumo mankštomis: kalanetika, pilatesu, joga. Pasportavusios iš ryto pasisemsite energijos visai dienai, susireguliuosite apetitą, visą dieną valgysite mažiau, nes į organizmą išskiria laimės hormonai endorfinai. Tai ypač apsaugo nuo emocinio persivalgymo. Kartu tai padeda koreguoti porcijų dydį ir verčia žiūrėti, ką dedamės į burną.

Dar vienas puikus rytinės mankštos privalumas – reguliari mankšta iš ryto. Ji užtikrina, kad grįšite prie buvusio kūno svorio. Be to, rytą dažniausiai būname geresnės nuotaikos ir labiau motyvuotos, kas dar labiau padeda užtikrinti, kad sveikai maitinsimės, sportuosime ir sieksime užsibrėžto tikslo.

Visus šiuos rytinės mankštos privalumus patvirtina ir rytinę mankštą lankančios studijos moterys.

Treniruotės jau daugeliui tapo ryto ritualu, kuris bent valandėlę sulaiko nuo beprotiško skubėjimo.

Mankšta bent šią akimirką suteikia progą pabūti čia ir dabar. O puikiai nusiteikusių sportuojančių moterų draugijoje galime giliai įkvėpti, pratemti dar užsimiegojusius raumenis, pajusti, suprasti ryto nuotaiką ar tiesiog pasisveikinti su pasauliu ir džiaugtis galimybe pabusti, gyventi ir kvėpuoti.

Argi daug mums reikia? Kiekviena tiesiog privalome pasakyti sau: mano sveikata nepasirūpins niekas kitas, o tik aš pati. Todėl viena kitą paragindamos, padrąsindamos, tvirtai ženkime sveikesnio gyvenimo link, kad sveikų ir laimingų moterų ratas nepaliaujamai didėtų. Juk kiekviena galime išmokti kontroliuoti ir savo sveikatos būklę, ir savo gyvenimą. Laimingiausios moterys yra tos, kurios prisiima atsakomybę už savo dvasinę ir fizinę gerovę ir turi vidinės stiprybės susikurti harmoningą bei laimingą gyvenimą.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki + = 10

Kitos temos: