Karantino aktualijos. Kaip prisiversti sportuoti namuose?

Sportas namuose

Pirmiausia įsiveskite režimą, tiksliai žinodamos, kuriuo metu planuojate sportuoti

Šią žiemą prasidėjęs ir vis dar siaučiantis visame pasaulyje koronavirusas neaplenkė ir mūsų šalies.

Daugelis iš jūsų jau susitaikė su mintimi, kad kuriam laikui teks atsisveikinti su savo mėgstamomis mankštomis treniruočių studijoje „Vija Pinavija“.

Bet nenusivilkite ir į viską pažvelkite pozityviai, nes puiki alternatyva gali būti sportas namuose, kuris, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, gali tapti tikras malonumas.

Jeigu matote, kad prisiversti sportuoti namuose yra labai sunku, – tokiu atveju pasinaudokite mūsų patarimais, kurie padės jums prisiversti pagerinti savo fizinę būklę.

Pirmiausia įsiveskite režimą, tiksliai žinodamos, kuriuo metu planuojate sportuoti, – iškart galėsite kur kas paprasčiau planuoti savo dieną. Taigi geriausia iškart nuspręsti, ryte ar vakare, taip pat – kelintą valandą Jūsų laukia sportas.

Labai svarbu sukurti tinkamą aplinką, kadangi tam tikri dalykai gali jus vilioti ir taip trukdyti tinkamai susikaupti sportui. Geriausia sportuoti tame kambaryje, kur yra kuo daugiau vietos, kad pašaliniai daiktai jums netrukdytų. Sportuoti su augintiniu smagu, tačiau jis gali jums trukdyti, o visus trukdžius iš kambario reikia pašalinti.

Būtinai renkitės aprangą. Jeigu sportuosite su džinsais, atrodys, kad tai tik trumpa mankštelė. Sportas namuose turi būti nuoširdus ir intensyvus, tad reikalingas ir tinkamas pasiruošimas.

Šalia turėkite vandens, kad netektų kiekvieną kartą, norint atsigerti, eiti iki virtuvės.

Žinoma, labai puikiai motyvuoja ir energinga muzika. Siūlome iškart susidaryti grojaraštį, kad netektų sporto metu perjungti jums nepatinkančias dainas.

Sportas namuose dažnai neatsiejamas nuo reikalingos įrangos, tad įsigykite viską, ko reikia. Kuomet po ranka bus reikalingas sporto inventorius, – net ir paprasčiausias mankšta gali būti maloni ir smagi.

Maitinkitės sveikai, kadangi sportas neturi būti varginantis ir atimti iš Jūsų visą energiją.

Dažniausiai jau po savaitės sportas namuose taps malonia priklausomybe, kuria norėsis mėgautis kasdien. Sakoma, kad gera savijauta kelia didžiausią priklausomybę, tad svarbiausia žengti pirmą žingsnį, o visa kita palaipsniui ateis pats.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = trys

Kitos temos: