Mamos, sportuokite su mažyliais – laukia treniruočių studija „Vija Pinavija“

Vienas geriausių receptų bendrai mamytės ir vaikelio fizinei būklei yra judėjimas

Jau ne vienerius metus gyvuojančioje treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ galime išvysti besišypsančias, laimingas mamytes ir išgirsti krykštaujančius mažylius mankštose „Mama ir vaikas“ ir „Kalanetika su vaikais“.

Kaip teigia treniruočių studijos kineziterapeutė Viktorija Brusokaitė, vedanti treniruotę „Mama ir vaikas“, vienas geriausių receptų bendrai mamytės ir vaikelio fizinei būklei yra judėjimas. Mamytės po gimdymo su savo mažyliais jau nuo 3 mėn. apsilanko pirmojoje pažintinėje mankštoje „Mama ir vaikas“, kurioje kineziterapeutė Viktorija visą savo dėmesį skiria tiek vaikučiui, tiek mamai. Mankštos pradžioje sportuoja tik mama, vaikutis būna šalia. Mankštai įpusėjus, mama sportuoja su vaikučiu (daromi pratimai kartu su vaikeliu), o mankštos pabaigoje, likus 10–15 min., atliekami pratimai vaikučiui ant kamuolio ir kilimėlio.

​​„Kūdikiams ši mankšta tai – lyg žaidimas, tačiau judant stimuliuojamas organizmo augimas ir vystymasis, mažyliui susiformuoja teisingų judesių pavyzdžiai, skatinamas stambiosios motorikos vystymasis“, – mankštos privalumus kūdikiams vardina kineziterapeutė.

Tuo tarpu su ūgtelėjusiais vaikučiais mamytės dažniausiai lankosi treniruotėje „Kalanetika su vaikais“, kurią veda kalanetikos ir pilateso trenerė Jurgita Valkiūnienė. Mankštos metu, mažyliai gali nevaržomai judėti, apžiūrinėti studijoje esančius žaisliukus, o vyresni vaikai visada gauna „darbelio“ prie mūsų mažojo staliuko – piešti, spalvinti ar spręsti užduotėles. Šioje mankštoje vaikučių amžius nėra ribojamas, todėl gali sportuoti visos vaikus auginančios mamytės.

Mankštos mamoms su vaikučiais – „Mama ir vaikas“ vyksta pirmadieniais 11 val., „Kalanetika su vaikais“ penktadieniais 10:30 val. Daugiau informacijos rasite www.vijapinavija.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + = 13

Kitos temos: