Pasiruoškite gimdymui pagal hipnogimdymo metodiką. Seminaras „Vijoje Pinavijoje“

Hipnoterapinis gimdymas

Nuotrauka Shutterstock

Nėštumas ir vaikelio gimimas yra viena iš įsimintiniausių įvykių moters gyvenime, tad norisi, kad šie atsiminimai būtų džiaugsmingi. Tą džiaugsmą, kai švelniai glaudžiame savo kūdikį prie krūtinės, galime pajusti jau nėštumo metu įsivaizduojant, įsijaučiant ar kalbant apie tai. Tokius metodus naudojame būtent hipnogimdymo metu.

Emocinis pasiruošimas gimdymui, remiantis hipnogimdymo metodika – kelių valandų praktinis seminaras besilaukiančioms moterims, norinčioms susipažinti su hipnogimdymo ypatumais. Trumpai apibūdinsime, kas tai yra ir kuo tai gali būti naudinga gimdymo metu. Išbandysime ir kelis metodus praktiškai: klausysimės relaksinių tekstų, kalbėsimės apie gilaus kvėpavimo ir pozityvaus nusiteikimo svarbą, pasitelksime ir meno terapijos techniką išpiešti jausmams. Tai puiki galimybė praktiškai susipažinti su hipnogimdymo metodika ir apsispręsti, ar norėtumėte gilintis daugiau.

Tai proga besilaukiančioms moterims susiburti jaukioje aplinkoje, pasidalinti savo mintimis bei patirtimi ar tiesiog kartu praleisti relaksinę praktinę popietę. Laukiamos tiek būsimosios mamos, tiek dar tik planuojančios tokiomis tapti.

Užsiėmimą ves Ieva Vosyliūtė–Jakštė, KG hipnogimdymo mokytoja (KGHypnobirthing, sertifikuota UK), pedagogė, menininkė bei mama.

Seminaras „Emocinis pasiruošimas gimdymui, remiantis hipnogimdymo metodika“ vyks treniruočių studijoje „Vija Pinavija“,  kovo mėn. 7 d. nuo 13 val.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.vijapinavija.lt

Hipnoterapinis gimdymas

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ aštuoni = 9

Kitos temos: