Pilateso treniruotės gelbėja sveikatą

Pilatesas

Trenerė Eglė

Nors šiais laikais daug kas pabrėžia liekną, gražų kūną, pilateso trenerės Eglės nuomone, geriau papildomi penki kilogramai, bet kokybiškas kasdienis gyvenimas, kad ilgiau pasėdėjus netektų jausti kūno sąstingio, kad po dienos darbų nereikėtų dejuoti, kaip vienur ar kitur skauda.

Todėl rekomenduojame rinktis pilateso mankštą – mūsų sveikatos gelbėtoją.

„Ypač dažnai įvairiomis sveikatos problemomis skundžiasi moterys, kurios sportuoja tik treniruoklių salėje, sukuria sau gražų paviršinių raumenų reljefą, tačiau netreniruoja giliųjų raumenų“, – pastebi trenerė Eglė. O pasitelkiant pilateso metodą, galima viską puikiai suderinti. Pilatesas lavina tuos raumenis, kurių nelavina kiti populiarūs užsiėmimai: aerobika ar darbas treniruoklių salėje. Treniruotės pagal pilateso metodą puikiai dera su kitų rūšių treniruotėmis ar sporto šakomis.

Pradėjus sportuoti, mūsų kiekvienos tikslas turėtų būti ne it kirmėlė graužianti mintis, kaip čia greičiau sulieknėti, o gerėjanti savijauta ir auganti kasdienio gyvenimo kokybė. O svarbiausia, kad palengvėtų mūsų kasdienybė. Ypač, kai turime stuburo, kaklo problemų, būna sunku net atsikelti iš lovos. Jaučiame sąstingį, skausmą. O lankydamos pilateso mankštas treniruočių studijoje „Vija Pinavija“, apsidžiaugsite, kad šiuos sunkumus po truputį pamirštate. Žinoma, tam reikia laiko ir įdirbio. Skausmai nedings po mėnesio ar dviejų, tam prireiks pusės metų ir daugiau. Juk savo kūną išderiname ne per  vienerius, o per daugybę metų, todėl jis neatsigaus taip greitai, kaip mes tikimės.

Todėl raginu visas moteris nebijoti rinktis pilateso treniruočių, taip labiau pažinsite savo kūną, mankštos metu pratimus darysite ne bet kaip, o sąmoningai – žinodamos, kada ir kaip turi dirbti mūsų kūnas, kad būtumėme sveikos, gražios ir laimingos.

Rekomenduoja „Vija Pinavija“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− trys = 4

Kitos temos: