Individualios treniruotės su treneriu – kodėl verta rinktis?

Individualiai treniruojantis, visas dėmesys skiriamas tik jums vienam

Pasak „Vija Pinavija“ treniruočių studijos trenerių, šiuo metu į sporto klubus ateinantys žmonės labai skiriasi fiziniu pajėgumu, amžiumi, treniravimosi patirtimi, o galiausiai – norais ir tikslais. Todėl rekomenduojame rinktis individualias treniruotes, ypač tiems, kurie ką tik pradėjo sportuoti, stokoja motyvacijos ar turi išskirtinių poreikių dėl stuburo problemų ar patirtų traumų.

Kodėl verta rinktis asmenines treniruotes?

Tinkamas pagrindas pradedantiesiems sportuoti. Visi žinome, kad visur svarbiausia yra geras ir tvirtas pagrindas, tad žmonėms, kurie tik pradeda lankyti treniruotes, patariame pirmiausia pradėti nuo individualių treniruočių. Treneris suteiks tinkamų žinių, nuo ko pradėti ir kaip taisyklingai atlikti pagrindinius pratimus, kaip pajausti ir valdyti savo kūną, išmokti jo klausytis. Asmeninis treneris, įvertinęs jūsų fizinę būklę ir pasiruošimą, patars, kokio pobūdžio grupinės treniruotės būtų tinkamiausios.

Nuolatinis tobulėjimas. Jeigu jau treniruojatės ilgą laiką, individualios treniruotės irgi yra labai svarbios, nes jų metu, padedamos trenerio, galite įvertinti savo gebėjimus, esamą būklę, suformuoti naujus tikslus ir net išmatuoti asmeninius maksimalius rodiklius.

Išskirtinis trenerio dėmesys. Individualiai treniruojantis, visas dėmesys skiriamas tik jums vienam, labiau susikaupiama ir todėl išvengiama klaidų. Treneris nustato tinkamą kūno apkrovą ir pratimus, užtikrinančius geriausius rezultatus per optimalų laiką.

Individuali programa. Individualių treniruočių metu treniruotė yra sudaroma būtent jums, atsižvelgiant į jūsų galimybes, fizinį pajėgumą, norus ir poreikius. Asmeninė treniruočių programa leidžia užsibrėžto tikslo siekti nuosekliai ir itin efektyviai.

Sporto įvairovė. Sportuojant su asmeniniu treneriu išvengiama rutinos, jums tobulėjant, gerėjant fizinei būklei, pratimai ima sudėtingėti ir tampa įvairesni, nes, norint gerinti fizinę formą, neleidžiama raumenims priprasti prie vienodos apkrovos ir pratimų.

Svarbiausiai nebijoti ir pradėti sportuoti. Sportuojant atsiranda noro ir galimybių siekti geresnių rezultatų. Atsiranda pasitikėjimas savimi, noras tobulėti ir pasirinkti tai, kas geriausia.

Norite asmeninės, tik jums pritaikytos treniruotės? Skambinkite, rašykite arba ateikite į mūsų studiją. Aptarsime jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią asmeninės treniruotės pasiūlymą. Laukiame jūsų klausimų tel. 8*685 00559 arba el. p. info@vijapinavija.lt.

Daugiau informacijos rasite www.vijapinavija.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straispsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 + = dešimt

Kitos temos: