Treniruotės, kurių šalutinis poveikis – liekna figūra

Treniruočių studijos „Vija Pinavija“ trenerės pataria lieknėti nebadaujant

Kiekvienos moters gyvenime sportas turėtų būti savaime suprantamas įprotis, taip kaip ryte nusiprausti, išsivalyti dantis ar pasigaminti sveiką užkandį. Ir nereikėtų sau prisiekinėti, kad „Nuo rytojaus valgau tik daržoves ir geriu, tik kefyrą“. Jei taip ir padarėte tai netrukus pastebėsite, kad svoris šiek tiek sumažėjo ir „sustojo”, o laimės bei gyvenimo pilnatvės nėra, nes visos mintys sukasi tik apie tai kaip sulieknėti…

Treniruočių studijos „Vija Pinavija“ trenerės pataria lieknėti nebadaujant, o sportuojant renkantis dvi efektyviausias lieknėjimui skirtas treniruotes – kalanetiką ir pilatesą.

Kalanetikos treniruotė

Po šiuo mistiniu pavadinimu slepiasi jogos asanų, tempimo pratimų, raumenų ir ištvermės stiprinimo mišinys. Visos trenerės kaip susitarusios sako, kad iš pradžių užtenka vos dviejų treniruočių per savaitę, kad po poros mėnesių pajustumėte figūros pokyčius ir suaktyvėjusią medžiagų apykaitą. Ši treniruotė puikiai tinka nemėgstančioms ar negalinčioms atlikti aerobinių treniruočių ir šuoliukų. Puikus dalykas norinčioms lieknėti ir kartu stiprinti raumenis bei nemėgstančioms aerobikos, kardiotreniruočių arba kvėpavimo pratimų (kaip „Bodyflex“ atveju).

Kaip viena mūsų trenerė žaismingai pasakė, „pilateso, jogos ir kitų saugių treniruočių šalutinis poveikis yra liekna figūra.

Nors jos ir nėra orientuotos į svorio mažinimą, tačiau sportuodamos moterys gražėja, jaunėja, lieknėja ir pasitempia.“ Tad sportuokite ne tik dėl lieknėjimo, bet ir dėl malonumo bei nepamirškite svarbiausio – pati efektyviausia treniruotė – tai nuosekliai ir nuolatos lankoma treniruotė.

Raginame visas moteris pakeisti savo nuostatas ir įsitikinimus, kurie tik trukdo lieknėti. Nustokite ieškoti patvirtinimų, kad jums neįmanoma turėti gražią taliją ar stangrias kojas. Atkreipkite dėmesį į tas, kurios dėjo pastangas, kad sulieknėtų, puikiai jaustųsi ir joms tai pavyko. Tegul tokie pavyzdžiai jums būna įkvėpimas, o ne priešingi pavyzdžiai tampa pasiteisinamais. Rūpindamosi savimi, neatimsite laiko iš šeimos ir neužsiimsite tuštybe. Atvirkščiai. Kai puikiai jausitės, būsite laimingesnės, tad puiki jūsų nuotaika džiugins visą šeimą. Jei dar neišsiugdėte įpročio sportuoti, nenusiminkite – niekada nevėlu pradėti.

Daugiau sužinosite www.vijapinavija.lt

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 1 = vienas

Kitos temos: