Mama – ji verčiau išdalins save visą ir padės visiems, kam reikia pagalbos, o ne pasimėgaus laisva minute ir poilsiu

Jei vis dar neradote laiko sau, sustokite ir skirkite sau bent valandėlę mielam ritualui – mankštai, kuri pakelia nuotaiką ir motyvuoja

Visos mamos nori spėti viską, pamiršdamos save ir savo poreikius. Ir sustoja jos tik tuomet, kai ir kūnas, ir mintys pavargsta nuo streso ir įtampos. Kaip mamoms atitrūkti, išmokti skirti laiko sau, įsiklausyti į save? Vienas iš būdų – sportas. Raginame mamas rinktis kalanetikos arba pilateso mankštas treniruočių studijoje „Vija Pinavija“, kurios atpalaiduoja, nukreipia mintis nuo problemų, o visa sukaupta įtampa lengvai gali „išeiti“ per judesį.

Kalanetikos mankštoje ne išsikrausite, o įsikrausite energijos, dėl ramaus mankštos tempo, sąmoningo susitelkimo į savo kūno pojūčius. Mankštoje nereikės stengtis atlikti „drąsiau – stipriau – vikriau“, mankšta leidžia protui ir emocijoms pailsėti, o kūnui – pažadinti naujas jėgas, sukaupti energiją.

Pilateso mankštoje stiprinsite raumenis, stangrinsite kūną. Mankštos metu atliekama viso kūno mankšta, kurios metu stiprinami ne tik giluminiai, bet ir paviršiniai kūno raumenys. Žinoma, čia taip pat svarbus kvėpavimas, atsipalaidavimas. Reguliariai atliekant pilateso pratimus pagerėja laikysena, judesiai tampa grakštesni, pagerėja koordinacija.

Sportuodamos nedidelėse grupelėse treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ ne tik pasieksite teigiamų rezultatų – numesite svorio ar sustiprinsite raumenis, bet ir puikiai praleisite laiką – grupėje daug smagiau sportuoti nei vienai – bendras entuziazmas, gera komanda įkvepia ir padeda.

O jei vis dar neradote laiko sau, sustokite ir skirkite sau bent valandėlę mielam ritualui – mankštai, kuri pakelia nuotaiką ir motyvuoja.

vijapinavija.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


2 + = šeši

Kitos temos: