Trys populiariausios vasaros mankštos: jas studijoje „Vija Pinavija“ išbandykite tik 15 Eur!

vija

Rekomenduojame šią vasarą rinktis moterų labiausiai pamėgtas treniruotes – kalanetiką, pilatesą, aktyvią kūno mankštą

Pradėjus pūsti gaiviems vasaros vėjams, lengva pasiduoti pagundai praleisti mankštas ir kuriam laikui prarasti motyvaciją sportuoti. O kad rudenį netektų gailėtis ir graužti savęs dėl atitinkamų tingumo rezultatų, rekomenduojame šią vasarą rinktis moterų labiausiai pamėgtas treniruotes – kalanetiką, pilatesą, aktyvią kūno mankštą, vykstančias treniruočių studijoje „Vija Pinavija“.

Kalanetika – šioje mankštoje pasijausite lyg šokėjos, nes joje rasite jėgos, jogos, baleto pratimų. Tai mažo intensyvumo, lėto tempo mankšta, kurios metu stiprinami raumenys, ugdomas lankstumas, taisyklinga laikysena. Pratimai stangrina kūną, nedidindami jo masės, „nepumpuodami“ raumenų, – tiesiog išryškinamos unikalios kūno linijos. Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas. Juk mums, moterims, labai svarbu ir aktualu, kad kūnas patirtų gerą impulsą atsinaujinti

Pilatesas – atlikdamos pilateso mankštą, savo kūną dėliosite tarsi lego konstruktorių: kai kur patempsite, atpalaiduosite, kitur įtempsite. Neretai, pradėjus mankštintis, atrodo, kad stovėsena nepatogi, tačiau toks pojūtis atsiranda todėl, kad įsitempia tie raumenys, kurie ankščiau ilsėjosi. Ir jau po kelių užsiėmimų „pažadinti“ raumenys priverčiami dirbti, pajausite, kaip išsitiesiate, sumažėja nugaros skausmai bei pagerėja bendra organizmo būklė ir savijauta.

Aktyvi kūno mankšta – šios mankštos nauda yra daug platesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes tai žemo intensyvumo, lėto tempo mankšta. Mankštos metu lavinamas ne tik kūno tvirtumas, ištvermė ar lankstumas, bet atliekami taisyklingi ir reguliarūs pratimai, kurie stiprina ne tik raumenis, pagerina kvėpavimo ir širdies sistemos veiklą, sąnarių būklę, bet ir didina stuburo lankstumą. Tai ne tik puikus būdas atsikratyti per dieną sukauptos įtampos, bet ir įkvėpsite naujos energijos gūsį!

Norite išbandyti šias tris treniruotes? Pasinaudokite specialiu treniruočių studijos „Vija Pinavija“ pasiūlymu – „Trys treniruotės – tik 15 Eur“!  Daugiau informacijos apie pasiūlymo sąlygas rasite www.vijapinavija.lt.

Tegul jūsų vasara būna aktyvi ir smagi!

 

 

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du + 5 =

Kitos temos: