Kalanetika su vaikais: nesakykite, kad neturite kur palikti mažųjų

Gali ateiti sportuoti tos mamos, kurios neturi kur palikti savo vaikučių nė valandėlei

Treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ trečiadienio ir penktadienio rytai pasikeičia neatpažįstamai.

Čia skamba ne ritminga treniruotėms pritaikyta muzika ar kalbos apie lieknėjimo būdus, o vaikučių krykštavimai treniruotėje „Kalanetika su vaikais“. 

Daugeliui vis dar atrodo, kad mamos, auginančios mažus vaikus, apie sportą turėtų pamiršti. Nebent kas nors sutiktų prižiūrėti mažylį, kol mama sportuoja, tačiau mes patvirtiname, kad nėra jokios kliūties mamai sportuoti kartu su vaiku treniruotėje „Kalanetika su vaikais“. Šioje treniruotėje vaikučių amžius nėra ribojamas, todėl gali sportuoti visos vaikus auginančios mamytės.

Ką veikia mamos. Mamos atlieka stiprinimo ir tempimo pratimus, kurie padeda sustiprėti, atgauti energiją, pasitikėjimą savimi ir susigrąžinti buvusias kūno linijas.

Ką veikai vaikučiai. Kol mamos sportuoja, patys mažiausieji gali pasėdėti prie mamos automobilio kėdutėje ar ant patiesaliuko, o jei atėjo laikas, tai ir pamiegoti vežimėlyje mūsų priimamajame. Jau vaikštantys, ropojantys, šliaužiantys ar dar kaip nors įsigudrinantys judėti mažyliai gali laisvai judėti salėje ir apžiūrinėti čia esančius žaisliukus. Jei turite patį mėgstamiausią žaisliuką, – galite jį prigriebti kartu. Vyresni vaikai visada gaus „darbelio“ prie mūsų mažojo staliuko – piešti, spalvinti, spręsti užduotėles.

Privalumai. Gali ateiti sportuoti tos mamos, kurios neturi kur palikti savo vaikučių nė valandėlei. Treniruotės metu vaikai turi galimybę pabendrauti su kitais vaikučiais. Nupirktas abonementas labiau motyvuoja atvykti sportuoti, be to, tai puiki galimybė išeiti iš namų, pabendrauti su kitomis mamomis, pasisemti naujos patirties. Ši mankšta puikiai tinka mamoms, kurios nori pagerinti ne tik savo fizinę formą, bet ir sustiprinti ryšį su savo vaiku užsiimant bendra veikla.

Treniruotė „Kalanetika su vaikais“ vyksta trečiadieniais ir penktadieniais 10 val. treniruočių studijoje „Vija Pinavija“. 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = šeši

Kitos temos: