Kad nepritrūktų motyvacijos ir vasarą užsiimti sportine veikla – pataria „Vija Pinavija“

Vasara – puikus metas atrasti ir SAVO TRENIRUOTĘ!

Daugelis iš mūsų vasarą ruošiamės keliauti su šeima ar draugais po pasaulį, galbūt savaitgalius praleisime pas močiutę kaime, o gal visą vasarą ilsėsimės prie mylimos Baltijos jūros skaitydamos knygas.

O kaip mūsų sportinė veikla? Ar įsiraukėte ją į savo vasaros veiklų sąrašą? 

Tikriausiai daugeliui iš jūsų kilo klausimas, ar verta sportuoti vasarą, kai tiek daug aktyvios veiklos ir užsiėmimų galime atrasti lauke? Mes sakome, kad sportuoti ir būti aktyviomis derėtų visus metus, nepriklausomai nuo metų laiko. Sutinkame, jog vasarą ypač sunku rasti motyvacijos sportuoti uždarose patalpose, kai už lango šviečia saulė ir kviečia lepintis gryname ore, o mintys apie sportą su kiekviena diena vis labiau blėsta.

Kad nepritrūktų motyvacijos ir vasarą užsiimti sportine veikla, kviečiame apsilankyti treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstančiose vasaros grupinėse treniruotėse, nes sportuoti kartu su grupe daug smagiau!

Sportuodamos nedidelėse moterų grupelėse ne tik pasieksite teigiamų rezultatų: numesite svorio ar sustiprinsite raumenis, bet ir puikiai praleisite laiką – grupėje daug smagiau sportuoti nei vienai – bendras entuziazmas, gera komanda įkvepia ir padeda, tai gali būti ta vieta, kuri skatina bendrauti, naujas pažintis, neleidžia pasiduoti. Sportuodamos vienos galime viską mesti ir išeiti, tuo tarpu kai esi grupėje ir matai, jog visos sportuoja, daro pratimus, ir tu pasistengi labiau, atsiranda didesnė motyvacija.

Vasara – puikus metas atrasti ir SAVO TRENIRUOTĘ! Tačiau neprisiriškite prie vienos, pasirinkite keletą įvairesnių grupinių užsiėmimų iš treniruočių studijos „Vija Pinavija“ vasaros tvarkaraščio: kalanetiką, pilatesą ar jogą. Lankydamos šias treniruotes, ne tik pagerinsite emocinę savijautą, bet ir dailės kūno linijos – tai tik keletas ryškiausių privalumų, kuriuos suteikia fizinis aktyvumas bei intensyvesnis sportas. Tikime, kad atrasite savąją ir net ne vieną treniruotę, o tai reiškia, kad bus iš ko įdomiai sukomponuoti tinkančią vasaros savaitinę sporto programą. O jei, be treniruočių, dar rasite laiko ir pabėgioti, pasivaikščioti, pasivažinėti riedučiais, dviračiu ar pašokti savo malonumui, – visą vasarą būsite tvirtesnės, energingesnės ir laimingesnės.

Sportas ir aktyvi veikla tikrai nepašykštės jums laimės hormonų. Todėl nedelskite ir pradėkite judėti dabar!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− aštuoni = 1

Kitos temos: