Išbandykite nemokamai kalanetikos treniruotę – susitinkame liepos 21 dieną Ozo parke

Ši vasara ypatinga saulės gausa, ir sportuoti patalpoje tikriausiai norisi mažiausiai. Tokiu atveju tinkamiausias sprendimas – sportas gryname ore, o kas gali padėti treniruotes padaryti efektyvesnes ir naudingesnes?

Gamta suteikia energijos, pakylėjimo ir gerai nuteikia likusiai dienai. Svarbiausias kriterijus sportuojant gamtoje yra vietos pasirinkimas. Sportuodami pradedame giliau kvėpuoti ir taip į organizmą gali patekti daugiau teršalų, todėl vertėtų rinktis nuošalesnes vietas: parkus, miškus, pievas. Be to, treniruotės metu jūsų neblaškys nuolatinis triukšmas, ir galėsite susitelkti tik į save.

Treniruotės lauke padeda sudeginti daugiau kalorijų. Lauke yra nemažai aplinkos veiksnių, kurie apsunkina mūsų treniruotę: oro kaita, prisitaikymas prie skirtingos aplinkos (pvz., bėgimo danga), tai verčia mūsų organizmą atitinkamai reaguoti. Taigi mūsų kūnas turi prisitaikyti, reaguoti į pokyčius ir dažnai išeikvoti daugiau kalorijų.

Vitaminas D. Vitaminas D susidaro žmogaus odoje veikiant ultravioletiniams B spinduliams (saulės šviesai). Žinoma, tai, kiek vitamino D pasigamins organizme, priklauso ir nuo metų laiko, paros meto, oro sąlygų, aprangos ir odos tipo. Šiuo gražiausiu metų laiku užtenka kas antrą dieną sportuojant lauke apie 20 minučių pabūti saulėje, ir turėsite reikiamą vitamino D kiekį. Vitaminas D reguliuoja mineralinių medžiagų (kalcio, fosforo, magnio) apykaitą bei yra atsakingas už kaulų stiprumą ir raumenų jėgą.

Išbandykite nemokamai kalanetikos treniruotę. Norintiems ne tik pagerinti savo fizinę formą, bet ir išbandyti sportą gamtoje, kviečiame prisijungti prie nemokamos kalanetikos treniruotės, kuri vyks liepos mėn. 21 d. 11 val. „Ozo parke“, Vilniuje. Daugiau informacijos rasite treniruočių studijos „Vija Pinavija“ interneto svetainėje  www.vijapinavija.lt.

Taigi sportas lauke gali būti ne tik malonus, bet ir labai sveikas įprotis. Gyvename tokius metu, kai santykis su gamta ir buvimas lauke tampa ypač svarbūs, kadangi įprastas gyvenimo ritmas, įsipareigojimai, mus vis labiau prikausto prie uždaros aplinkos, todėl nepraleiskite progos susikurti malonumo – sportuoti gryname ore ir mėgautis nuostabia vasara.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + trys =

Kitos temos: