Pavasaris – puikus metas susipažinti su kalanetika, pilatesu ir joga

Kai už lango pradedame girdėti pirmųjų paukštelių čiulbėjimą, žinome, kad prasidėjo pavasaris, ir jau tuoj visi kartu marginsime kiaušinius bei džiaugsimės gražiausia pavasario švente – Velykomis.

Kodėl mažytis geltonas viščiukas, margučiai ir zuikučiai mums yra didžiosios pavasario šventės simboliai? Nes Velykos – tai atgimimo, naujos gyvybės šventė, dėl to visi simboliai vaizduoja energiją ir naujumą. O su šia pavasario švente pradedame jausti ir grįžtantį norą judėti: labiau galvojame apie sportą, apie tai, kaip padailinti kūno linijas, kaip pasisemti naujos energijos po žiemos.

Norinčioms susidraugauti su sportu ir jį pamilti iš naujo, patariame rinktis treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstančias tris pavasariškiausias šaukles treniruotes: kalanetiką, pilatesą, jogą.

Kalanetika – šioje mankštoje pasijausite lyg šokėjos, nes joje rasite jėgos, jogos, baleto pratimų. Tai mažo intensyvumo, lėto tempo mankšta, kurios metu stiprinami raumenys, ugdomas lankstumas, taisyklinga laikysena. Pratimai stangrina kūną, nedidindami jo masės, „nepumpuodami“ raumenų – tiesiog išryškinamos unikalios kūno linijos. Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas. Juk mums, moterims, labai svarbu ir aktualu, kad kūnas patirtų gerą impulsą atsinaujinti ir sustiprėti.

Pilatesas – atlikdamos pilateso mankštą, savo kūną dėliosite tarsi lego konstruktorių: kai kur patempsite, atpalaiduosite, kitur įtempsite.

Neretai, pradėjus mankštintis, atrodo, kad stovėsena nepatogi, tačiau toks pojūtis atsiranda todėl, kad įsitempia tie raumenys, kurie ankščiau ilsėjosi. Ir jau po kelių užsiėmimų „pažadinti“ raumenys priverčiami dirbti, pajausite, kaip išsiteisiate, sumažėja nugaros skausmai bei pagerėja bendra organizmo būklė ir savijauta.

Joga – net jei jūsų sveikata puiki, jūs tikrai galite gauti naudos iš jogos. Ji padeda sustiprinti jėgas, lankstumą, koordinaciją ir judesius.

Kadangi joga atpalaiduoja, pagerina cirkuliaciją ir sumažina stresą bei nerimą, ji sustiprina širdies ir kraujagyslių sveikatą ir labai naudinga kvėpavimo bei nervų sistemoms. Ji gerina protinę sveikatą, didina motyvaciją, atveria protui naujus kelius, padedančius susidoroti su problemomis, moko būti mažiau prisirišusiems prie egzistencijos baimės ir gyventi šiandien, šiuo momentu. Po Jogos užsiėmimų patirsite proto lengvumo ir komforto jausmą.

Atminkite, treniruotės turi būti reguliarios ir tapti įprastu dalyku mūsų gyvenime ir, žinoma, svarbiausia, kad mankštos teiktų malonumą.

Niekada nepamirškite, kad ten, kur yra valia, atsiras ir būdas, todėl neleiskite jokioms kliūtims atskirti jūsų nuo tikslo.

Tebūnie pavasaris – pozityvaus virsmo metas, kai nauji geri įpročiai išstums tai, kas trukdo būti sveikoms ir energingoms! 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 − = du

Kitos temos: