Kokią mankštą rinktis rudenį, kai kartu su gamta norisi sulėtėti ir užmigti žiemai

sportas

Kalanetika išjudina visus miegančius kūno raumenis

Rudenį dažnai tingisi sportuoti. Natūraliai kartu su gamta norisi sulėtėti ir užmigti žiemai. Bet kūnui reikia nuolatinio judesio, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Tiesiog galima prisitaikyti prie gamtos, ir rinktis lėtesnio tempo mankštas, su daugiau tempimo pratimų ir giliu kvėpavimu.

Sušilti iš vidaus ir net dar labiau priartėti prie rudeniškos gamtos ramybės, padės treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstanti mankšta – kalanetika.

Kalanetika išjudina visus miegančius kūno raumenis, todėl sakoma, kad ji priverčia lieknėti elegantiškai.

Kalanetikos pratimai padeda išlaikyti gracingumą, atskleidžia moteriškumą. Tiesa, ji nuvilia tas greito lieknėjimo šalininkes, kurios tikisi, jog vos kelias dienas lankiusios treniruotes neteks keliolikos kilogramų. Mūsų studijoje moterys nesiekia lieknėti ir nesiūlome kitoms moterims siekti vien tik to, juk svarbiau, kad kūnas būtų tiesiog tvarkingas. O kad taip būtų, juo turime rūpintis. Nes, kai tau jau nebe 18 metų, kuomet buvai daili vien todėl, kad buvai jauna, dėl tokio rezultato dabar jau reikia šiek tiek pasistengti. Todėl nenuostabu, kad kalanetikos treniruotę pasirenka daugelis moterų. Ji tarsi terapija, vaistas nuo blogos nuotaikos, suglebusio kūno ir ligų. Ši mankšta tinka tiek fizinei, tiek dvasinei pusiausvyrai atkurti, nes atliekant pratimus susitelkiama į save, kvėpavimą ir kartu atsipalaiduojama, visas mintis paliekant už durų.

Dalinamės paprastais kalanetikos pratimais, kuriuos galite atlikti ir namuose.

Pratimas pilvo presui. Atsigulkite ant grindų. Abi kojas pakelkite 10–15 cm nuo grindų. Vieną koją kelkite statmenai grindims, tuo pačiu metu kelkite galvą ir tieskite rankas į priekį tarsi norėdama, kad jos pailgėtų (raumenys įsitempę). Suskaičiuokite iki aštuonių. Grįžkite į pradinę padėtį ir tą patį judesį atlikite kita koja. Apatinė nugaros dalis ir sėdmenys neturi kilnotis.

Pratimas klubams, šlaunims ir pilvui. Atsiklaupkite, rankas sukryžiuokite delnais aukštyn. Nuo pėdų kilstelėkite sėdmenis, rankas kelkite į viršų kuo aukščiau. Dešinį klubą pakreipkite kiek galite labiau į šoną, paskui tą patį pakartokite kairiuoju (sėdmenys neturi liesti pėdų). Įsivaizduokite, kad rangotės it gyvatė ar kraipydama klubus šokate pilvo šokį). Pratimą kartokite 15–30 kartų į abi puses.

Paskui dubenį sukite ratu po 5 kartus į abi puses.

Neleiskite rudeniškoms darganoms įsiūbuoti minčių. Būkite aktyvios, sportiškos ir nepamirškite daugiau laiko skirti tik SAU!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − = 3

Kitos temos: