Limfodrenažinis masažas: efektyvi kūno korekcijos procedūra Nr.1 pasaulyje. Guli ir lieknėji!

Masažą „B-Flexy Cellu Stop“ atliekančios studijos vadovė Tatjana Baranovskienė

Efektyvi kūno korekcijos procedūra Nr.1 pasaulyje. Ne, tai ne sportas, ne dieta, o limfodrenažinis masažas. Šį masažą aparatu „B-Flexy Cellu Stop“ atliekančios studijos vadovė Tatjana Baranovskienė patvirtina – nėra buvę, kad kuri moteris liktų nepatenkinta rezultatu – apimtys sumažėja, oda pastangrėja!

Limfodrenažinis masažas – lieknina ir gydo

Limfinė sistema – labai svarbi mūsų sveikatai. Kai sutrinka limfotaka, pablogėja ir kraujo tekėjimas, silpnėja imunitetas, organizme kaupiasi skysčiai, pasireiškia tinimai, sunku numesti svorio. Be naudos sveikatai, šie masažai yra ypač veiksmingi lieknėjant. Ne veltui jie tokie populiarūs pasaulyje.

Pasak masažo studijos vadovės, moterys tiesiog įsimyli šiuos masažus, nes jie be galo malonūs, atpalaiduojantys, dauguma per procedūrą užsnūsta ar medituoja. Tai puiki atokvėpio valandėlė, kuri dar ir duoda neabejotinos naudos grožiui – stangrina odą, mažina celiulitą, apimtis ir svorį.

Kaip atliekamos procedūros

Po įžanginio pokalbio, per kurį masažo specialistė sužino problemines moters kūno vietas ir lūkesčius, masažas atliekamas naujausios technologijos inovaciniu aparatu „B-Flexy Cellu Stop“. Procedūra trunka nuo 30 iki 60 min., priklausomai nuo to, kiek kūno vietų tobulinama. Dėl šios procedūros intensyviai mažėja apimtys net tokios vietose, kurių sportuojant pasiekti gana sunku, – pavyzdžiui, rankų.

Mažėja ir svoris, ypač tiems, kam užsistovėję skysčiai – tuomet po procedūros gali nukristi net 0,5–1 kg!

„Tai tinginių sportas. Tiesiog guli, nieko nedarai, o lieknėji ir gražėji. Ankstesni aparatai masažuojant keldavo skausmą, šis –„B-Flexy Cellu Stop“ – yra neskausmingas.

Dauguma moterų renkasi masažuoti 3 zonas (pilvą, sėdmenis ir šlaunis), tokios procedūros trukmė tik pusvalandis. Dažnai pakanka 5–7 kartų, ir moteris jau jaučia – oda pastangrėjo, užpakaliukas pakilo, džinsai laisvesni. Pati išbandžiau daugybę masažų, nes esu masažo maniakė, tad drąsiai tvirtinu – „B-Flexy Cellu Stop“ efektingumas nediskutuotinas. Geriausia pasirinkti 2–3 kartų per savaitę masažo kursą, kas antrą dieną. Vėliau užtenka tik retkarčiais palaikyti. „B-flexy“ masažų efektas gana  ilgalaikis. Aišku, reikia kontrolės, gerti daugiau vandens, nekimšti visko iš eilės. Būna, kad moteris rengiasi masažui, o girdžiu saldainių pakelio traškėjimą (kvatojasi).

Žinoma, net nepakeitus mitybos po masažo rezultatas bus, bet jeigu prisilaikysi, negersi alkoholio, nevalgysi rūkyto, kaloringo maisto, – rezultatas bus stulbinantis. Viena klientė po staigaus svorio netekimo turėjo didelį odos perteklių ant pilvo, jai pasakėme, kad čia galėtų padėti tik chirurgai. Bet moteris pasakė, kad labai bijo operacijų ir yra pasiryžus surizikuoti. Ji praėjo viso kūno masažo kursą ir jau po 13 seansų buvo matyti akivaizdus rezultatas, ji užsisakė dar kelis kartus, ir tapo aišku, kad rizikuoti buvo verta, odos perteklius kur kas sumažėjo, oda susitraukė ir pastangrėjo“, – pasakoja Tatjana Baranovskienė.

Dauguma moterų renkasi masažuoti 3 zonas (pilvą, sėdmenis ir šlaunis)

Dar šiek tiek apie „B-Flexy“ masažus:

Estetinis rezultatas pasiekiamas jau po 3–5 procedūrų.

Masažai vakuuminio volo aparatu yra neskausmingi, saugūs ir po trumpo laikotarpio suteikia matomų rezultatų.

Suteikia ilgalaikį rezultatą milijonams moterų.

„B-Flexy CelluStop“ poveikio sritys: sėdmenys, klubai, pilvas, šlaunys, rankos, nugara.

Rezultatai patvirtinti ne tik objektyviai, bet ir subjektyviai – milijonai klientų visame pasaulyje išbandė šį metodą. Dauguma specialistų ir kosmetologų mano, kad „B-Flexy“ masažas yra saugiausia alternatyva riebalų nusiurbimui (chirurginiam riebalų šalinimui).

Medžiagų apykaitos procesų aktyvinimas ir organizmo audinių stimuliavimas vyksta natūraliu būdu. B-Flexy procedūra užtikrina ne tik natūralų rezultatą, bet ir atkuriamąjį, sveikatingumą gerinantį poveikį.

B-Flexy procedūra užtikrina ne tik natūralų rezultatą, bet ir atkuriamąjį, sveikatingumą gerinantį poveikį

Aparato „B-flexy“ veikimo principas:

Dėl ypač stipraus siurbimo masažo metu sukuriama vakuuminė erdvė, dėl kurios vyksta įvairių odos sluoksnių stimuliavimas.

Riebalų ląstelės, pripildytos vandeniu, pradeda judėti ir palaipsniui visiškai išnyksta natūraliu būdu.

Tai pagreitina skysčio ir toksinų pašalinimą iš tarpląstelinių erdvių, skatina odos stangrumo atkūrimo procesą, skatina poodinio riebalų sluoksnio sumažėjimą.

Šio malonaus, gilaus masažo metu visas kūnas gauna stiprų raumenų stimuliavimą, kurio metu pajusite kiekvieno kūno centimetro „kvėpavimą“.

Registracija tel. +370 683 29533

Kareivių g. 6, Vilnius

(NCBC verslo centras)

Feisbukas: https://www.facebook.com/beflexy.vilnius/

Web:  www.beflexy.lt 

Instagramas: https://www.instagram.com/figuros_korekcijos_studija/

PRIEŠ IR PO:

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + du =

Kitos temos: