Vokeliai kūdikiams – ir geresniam mažylių miegui, ir ramesniems tėveliams

miega

Pexels.com

Tyrimai atskleidė, kad kūdikių vokeliai sumažina staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS) riziką, nes ne tik neleidžia mažyliui perkaisti, bet ir padeda palaikyti normalią bei pastovią kūno temperatūrą. Gulėdamas kokybiškame vokelyje mažylis galės nevaržomai judėti, muistytis, kraipytis tiek, kiek nori, tačiau neišsiners iš vokelio ir nesušals. Priešingai nei gali būti (ir dažnai būna) su netinkamomis antklodėmis ar pledais – jie raitosi, smunka, krenta ir mažylis miega atsiklojęs. Vokelis taip pat padės užtikrinti, kad mažylis gulėtų ant nugaros, nes dėl patogaus vokelio dizaino vaikui sunkiau apsiversti, todėl jis bus saugus visą naktį.

Vokeliai kūdikiams: privalumai, kurių neįmanoma neįvertinti

Nors vokelis iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip niekuo neišskirtinis daiktas mažylio miegui, tačiau iš tiesų vokeliai išsiskiria daugybe privalumų:

  1. Kūdikių vokeliai leidžia mažyliui nevaržomai judėti, sukiotis ir mosikuoti rankomis bei kojomis.
  2. Vokeliai užtikrina optimalią ir pastovią mažylio kūno temperatūrą – tai leidžia išvengti bet kokio peršalimo ar perkaitimo pavojaus.
  3. Naudojant kūdikių vokelius nereikia jokių papildomų užvalkalų ar antklodžių, kurios miego metu neretai nuslenka, nukrenta ar pavojingai uždengia kūdikio veidą.
  4. Vokeliai kūdikiams – idealus pasirinkimas būnant bet kurioje vietoje. Juos tinka naudoti, kad ir kur būtumėte, net ir ilgų kelionių metu.
  5. Vokeliai leidžia kūdikiui jaustis saugiai, atsipalaiduoti ir kokybiškai išsimiegoti.
  6. Vokelius lengva valyti, plauti ir prižiūrėti. Tad jie gali būti naudojami ir neprarasti savo geros išvaizdos tol, kol mažylis jų neišauga.

O svarbiausia, kad vokeliai kūdikiams suteikia ramybę tėveliams – jie žinos, kad jų mažylis visiškai saugus. Argi tiek privalumų neįrodo, kad turėti kokybišką kūdikio vokelį yra tiesiog būtina?

Kaip išsirinkti gerą kūdikio vokelį?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad išsirinkti vokelį – sunki užduotis, nes jų asortimentas labai platus, tačiau iš tiesų pakanka žinoti vos kelis dalykus. Ieškodami tinkamo vokelio savo mažyliui, svarbiausia, tinkamai įvertinkite savo vaiko amžių ir dydį. Pagal tai rinkitės ir vokelį, nes labai svarbu, kad jis nebūtų per didelis, kuriame kūdikis „paskęstų“, ar per mažas, į kurį mažylis sunkiai tilptų. Abiem atvejais miegoti bus nepatogu. Taip pat galite atkreipti dėmesį ir į vokelio sudėtį – kuo daugiau natūralių medžiagų naudota, tuo vokelis labiau patiks jūsų mažyliui.

Kodėl verta rinktis „Smėlinukas“ siūlomus vokelius kūdikiams?

„Smėlinukas“ – ambicinga ir jauna komanda, kurios įkūrėjai yra jauni tėvai, siekiantys, kad mažylių ir jų tėvelių kasdienybė būtų ne tik lengvesnė, bet ir kokybiška. Būtent dėl to visi vaikams skirti daiktai čia kruopščiai peržiūrimi, vertinami, testuojami ir atrenkami tik tie, kurie atitinka aukščiausios kokybės standartus. Toks komandos siekis neliko neįvertintas – „Smėlinukas“ gaminiai tampa vis populiaresni rinkoje, o juos įsigiję tėveliai – labai patenkinti. Todėl sugrįžta čia ne kartą.

Tad kodėl verta įsigyti „Smėlinukas“ vokelius kūdikiams? Dauguma „Smėlinukas“ asortimente esančių vokelių pagaminti taikant šiuolaikines technologijas ir iš kokybiškų medžiagų. Pavyzdžiui, daug yra tokių vokelių, kurių išorė ir vidus pasiūti iš 100 proc. medvilnės, o užpildas – iš aukštos kokybės poliesterio pluošto. Medvilniniai vokeliai idealiai tinka jautriai kūdikio odelei, tokius vokelius taip pat lengva prižiūrėti ir galima skalbti skalbimo mašinoje. Dar vienas „Smėlinukas“ vokelių kūdikiams privalumų – jie itin lengvi ir minkšti, nes užpildo storis neviršija dviejų centimetrų. Be to, kokybiški vokeliai  ilgai išlaiko savo gerą formą, minkštumą ir šilumines savybes. Jeigu rinksitės ovalios formos vokelį, jis suteiks daugiau laisvės kūdikio judesiams, o jei įsigysite standartinės formos vokelį – jis primins jaukią lovelę su kūnui maloniais patalais. Tiesa, vokeliai gali būti ir su papildomais elementais, pavyzdžiui, susegamomis petnešomis, arba papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, viena vokelio pusė ir jo pagrindas visiškai atsisega – tai leidžia patogiai pakeisti sauskelnes.

Būtina paminėti, kad Smelinukas.lt vokelius kūdikiams labai lengva įsigyti – internetinėje parduotuvėje aiškiai nurodyti vokelio dydžiai ir mažylio amžius, kuriam rekomenduojamas vokelis. Be to, galima rinktis iš įvairaus dizaino, spalvų ir modelių. Rinkitės „Smėlinukas“ vokelį kūdikiui ir būsite tikri, kad perkate aukštos kokybės gaminį! https://www.smelinukas.lt/index.php/drabuziai-mergaitems.html

US

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − = 2

Kitos temos: