Beveik 4 metų vaikas pradėjo sysioti į lovą darželyje pietų miego metu. Sauskelnių atsisakėme prieš 2 metus. Namuose net ir vakare prigėręs išmiega visą naktį arba atsikelia ir nueina į WC. Auklėtojos teigia, kad vaikui darželyje viskas gerai. Kur kreiptis pagalbos?

Vaikas pietų miego metu pasišlapina todėl, kad jis patiria stresą, diskomfortą.

Čia reiktų ieškoti vienos paprastos priežasties – gal paguldytiems vaikams tualetas yra per toli, yra šalta ir nepatogu į jį nueiti, gali būti vaikų patyčios „tu mižniukas“ ir pan.

Neatmestina – vaikai bijo atsikelti ir nueiti į tualetą, nes neleidžia auklėtoja, sutrikdomas kitų miegas – išeitis vaiką guldyti ten, kur jis mažiau trukdytų kitiems.

Auklėtojos teiginys „vaikui darželyje viskas gerai“ dar ne viską pasako, nes jai sunku visiems vaikams skirti daug individualaus dėmesio.

Prieš pokalbį su auklėtoja dera išsiklausti vaiko nuomonę, kodėl taip atsitinka – jo nebarant, nepriekaištaujant. Geriausia pagalba vaikui – reiškinio priežasčių išsiaiškinimas ir jų pašalinimas. Jeigu jums sunku bendrauti su savo vaiku, pasikonsultuokite su psichologe. Daug informacijos rasiote puslapyje

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = dešimt

Kitos temos: