Liaudies išmintis sako: geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti. Sveiki atvykę į mūsų „Estheroptica“ optiką, turinčią daugiau nei 40 metų patirtį!
Didžiuojamės galėdami atstovauti žymiausiems optikos pasaulio prekių ženklams ir savo brangiems klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės ir stilingus akinių rėmelius, saulės akinius bei regėjimą koreguojančius akinius. Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje www.estheroptica.lt – visi mūsų akiniai siunčiami iš Italijoje esančios ESTHEROPTICAL SRL optikos.
Pavasaris dar neatėjo, o į mūsų optikos centrą Avezzano mieste Italijoje jau atkeliavo naujausios saulės akinių bei akinių rėmelių kolekcijos. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Gucci“, „Prada“, „Chloè“, YSL, „Dolce&Gabbana“, „Ray-Ban“, „Miu Miu“ ir dar daug kitų žymių prekių ženklų platų modelių asortimentą. Tokie skirtingi – klasikiniai, sportiški, elegantiški ir madingi – kiekvienam skoniui. O svarbiausia – jus nustebinsime tikrai patrauklia kaina. Skiltyje „Specialios nuolaidos“ visada rasite mūsų siūlomas nuolaidas atskiriems prekių ženklams. Be to, siūlome nemokamą pristatymo per „Omniva“ paštomatus paslaugą – akiniai pas Jus atkeliaus iš Italijos optikos per 15 dienų.
Beje, esame oficialūs „Luxottica“, „Safilo group“, „Kering group“, gaminančių žymiausių prekių ženklų akinius, atstovai – neradę mūsų tinklalapyje norimo modelio ar pageidaujamos spalvos akinių rėmelių ar saulės akinių, visada kreipkitės – mes galime užsakyti bet kuriuos, jei tik gamintojas tokius turi.
„Estheroptica“ – padėsime Jums matyti geriau
Regėjimas gyvybiškai svarbus žmogaus gyvenime, žiūrėdami gauname daugiau nei 80% informacijos apie mus supantį pasaulį. Per pastaruosius 100 metų regėjimo apkrova išaugo 20 kartų. Šiuolaikinis žmogus dažniausiai žiūri artimu ir vidutiniu atstumu – į kompiuterio, televizoriaus ar mobiliojo telefono ekraną, skaito knygą ir pan., o mūsų akys nepritaikytos ilgalaikiam darbui iš arti. Prasta mityba, judėjimo trūkumas, stresas – visa tai neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Todėl pastaraisiais dešimtmečiais žmonių, kenčiančių nuo regėjimo sutrikimų (trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo), labai padaugėjo, žmogaus organizmas tiesiog nespėja aktyviai evoliucionuoti ir prisitaikyti prie greitai besikeičiančio gyvenimo būdo.
„Estheroptica“ siūlo pasigaminti regėjimą koreguojančius akinius už tikrai patrauklią kainą. Tereikia tik atsiųsti mums receptą ir nurodyti pasirinktus rėmelius. Visiems, užsakantiems regėjimą koreguojančius akinius, taikome specialias nuolaidas. Gera žinia – jau dabar galite paversti saulės akinius receptiniais akiniais. Į bet kuriuos pasirinktus saulės akinių rėmelius galime įdėti originalo spalvos arba bet kurios kitos spalvos lęšius su regėjimo korekcija. Ne naujiena ir fotochrominiai akinių lęšiai „Transitions“ GEN8 – juos dedame tiek į akinių rėmelius, tiek į saulės akinius. Turime puikų pasiūlymą progresinių akinių pirkėjams – jau dabar galite atsisiųsti pasimatuoti net 10 akinių rėmelių, susimokėję tik už lęšius bei 50 eurų avansą už rėmelius.
HOYA MiYOSMART (JAPONIJA) lęšiai vaikų miopijos kontrolei. Jei norite įsigyti MiYOSMART akinių Lietuvoje, spauskite šią nuorodą:
https://www.estheroptica.lt/miyosmart-akiniu-lesius/
Tel. +370 60864146
Visi mūsų optikoje „Estheroptica“ esantys akiniai originalūs, su dokumentais, juos galite pamatyti itališkame optikos puslapyje
US
Susiję straipsniai