Išleidome naują knygą! Skaitykite „Karalių su sauskelne“

Karalius-virselisMielos skaitytojos, su džiaugsmu pristatome naują knygą, kurią išleidome pagal geriausius žurnale spausdintus tekstus.

Geriausiai ją apibūdins įžangos žodis:

Mieli skaitytojai (labiau tikėtina – skaitytojos)!

Esame „Mamos žurnalo“ leidėjų komanda ir per keliolika leidybos metų prikaupėme tikrą straipsnių apie kūdikius aukso fondą. Žurnalas gyvena tik mėnesį, tačiau juose parašytos mintys juk gyvos! Atrodydavo – kokia neteisybė, juk puikų straipsnį perskaitė tik keletas tūkstančių mamų, kurios tuo metu laukėsi ar augino kūdikius. Bet tos kitos, kurios gimdė po metų, jau nebeperskaitys.

Nutarėme visa tai sudėti į knygą, kad mamos ne tik turėtų naudingos informacijos po ranka, bet ir smagiai ją skaitytų. Šįkart atsisakėme žindymo temų, medicininių straipsnių, nes esame įsitikinusios, kad tokius praktinius vadovus nuo pradžios iki pabaigos turi parašyti specialistai. Jie tai ir daro! Knygas leidžia mūsų žurnalo konsultantai – žindymo guru, vaikų gydytojas Kazimieras Vitkauskas, pediatras dr. Algimantas Vingras, akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta. Skaitykite jų raštus, darykite, kaip jie liepia, ir neturėsite rūpesčių.

Norėtųsi, kad šią knygą laikytumėte prie lovos ir vaikučiui užmigus maloniai pašiugždentumėte puslapius. Kad ši knyga būtų it atokvėpis po rimtųjų skaitinių – tiesiog mamiški, jaukūs paskaitymai.

Šią knygą pavadinome „Karalius su sauskelnėmis“. Tik vėliau pagalvojome apie dviprasmybę, kad sauskelnes segi ne tik kūdikiai, bet ne vienas garbaus amžiaus senjoras. Paradoksas: sauskelnės simbolizuoja bejėgiškumą ir priklausomybę, tačiau viskas atvirkščiai – tiek, kurie jas segi (kūdikiai ir senukai ar ligoniai) iš tikrųjų mus valdo, ir mes nuo jų esame 100 kartų labiau priklausomi, nei jie nuo mūsų.

Geroji žinia ta, kad šios knygos herojus – karalius su sauskelnėmis – yra kūdikis, kuris vieną dieną atsisės ant puoduko. Kai žinai režimo valdymo ribas, juk daug linksmiau tarnauti.

Tikimės, kad Jūsų nenuvilsime.

Redaktorių kolektyvas

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− keturi = 3

Kitos temos: