Dovana mamytei – karoliai iš makaronų

Laura ir Rojus

Laura ir Rojus

Savo namų gamybos atradimais dalinasi keturmečio Rojaus mama Laura.

Šįkart noriu jums pasiūlyti itin greitai paruošiamą priemonę įvairiems kūrybiškiems darbeliams – spalvotus makaronus, kurie ne tik padės miklinti mažus pirštelius veriant linksmus vėrinius, bet galės būti ir žaislinių sunkvežimių užpildas ar klijuojama priemonė piešiniams paįvairinti.

Jums reikės:

Tuščiavidurių makaronų

Maistinių dažų

Kelių šaukštų acto

Makaronus padalinkite į tiek dalių, kiek skirtingų spalvų maistinių dažų naudosite. Norimą kiekį makaronų supilkite į plastmasinę maisto laikymui skirtą dėžutę (ar kokį kitą indą su dangčiu) ir ant jų užpilkite maistinius dažus, sumaišytus su actu. Acto kiekis priklauso nuo to, kokio intensyvumo spalvos norite – norint itin ryškios spalvos, acto galite ir visai nenaudoti. Tokiu atveju sunaudosite daugiau dažų. Beje, jei turite senų maistinių dažų pakuočių ir norite sunaudoti likučius, keli lašai ar arbatinis šaukštelis acto puikiai atskies dažus. Jeigu norite ne tokios intensyvios spalvos arba naudojate ne skystus dažus, sumaišykite juos su šaukštu ar dviem acto (priklauso nuo dažų kiekio). Kai užpilsite dažus ant makaronų, sandariai uždarykite dėžutę ir gerai sukratykite makaronus, kad dažai pasiskirstytų tolygiai. Šitą darbą noriai atliks ir mažieji – smagus ne tik kratomų makaronų keliamas triukšmas, bet ir stebėti, kaip pasiskirsto dažai, jeigu dėžutė permatoma.

Kepimo skardą (ar kitą didelį indą) išklokite kepimo popieriumi, supilkite makaronus, paskirstykite juos tolygiai ir palikite džiūti. Po poros valandų turėsite smagią priemonę įvairiems darbeliams. Kūrybiško jums pavasario!

Mama Laura Akamavičienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni + = 11

Kitos temos: